d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1136613671368136913701468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:26am
Quote (-joey- @ Jun 20 2022 02:21pm)
Hozzád se szóltam, te szerencsétlen nyomorék. :)


sajnos nem tudlak hármótokat külön kezelni, annyira ugyanazt ismételgettétek és ugyanazt csináltátok mintha egy embernek a multija lenne. elnézést kérek

szólj rá a kis szarosra hogy ne kötözködjön fölöslegesen
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 06:30am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:26pm)
sajnos nem tudlak hármótokat külön kezelni, annyira ugyanazt ismételgettétek és ugyanazt csináltátok mintha egy embernek a multija lenne. elnézést kérek

szólj rá a kis szarosra hogy ne kötözködjön fölöslegesen


Vicces ezt egy olyan "embertől" olvasni, akinek minden második riposztja személyeskedő fröcsögés.

Amúgy már 39 vagyok, és 10 éve is ugyanígy a korkülönbséggel jöttél, szóval ideje lenne továbblépni, hacsak nem akarod szembeköpni a 10 évvel ezelőtti énedet. :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:31am
Quote (-joey- @ Jun 20 2022 02:30pm)
Vicces ezt egy olyan "embertől" olvasni, akinek minden második riposztja személyeskedő fröcsögés.

Amúgy már 39 vagyok, és 10 éve is ugyanígy a korkülönbséggel jöttél, szóval ideje lenne továbblépni, hacsak nem akarod szembeköpni a 10 évvel ezelőtti énedet. :)


t4i
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:31am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:26pm)
sajnos nem tudlak hármótokat külön kezelni, annyira ugyanazt ismételgettétek és ugyanazt csináltátok mintha egy embernek a multija lenne. elnézést kérek

szólj rá a kis szarosra hogy ne kötözködjön fölöslegesen


pofozz fel, ha nem tetszik

amúgy ha nem tetszik, akár el is takarodhatsz

This post was edited by takii on Jun 20 2022 06:32am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 06:31am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:31pm)
t4i


Np, máskor is szívesen segítek.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:34am
Quote (takii @ Jun 20 2022 02:31pm)
pofozz fel, ha nem tetszik

amúgy ha nem tetszik, akár el is takarodhatsz


nagyon kemény a kisfiu gecá
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 20 2022 06:34am
daily móci vergődés
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:39am
Quote (bamboo @ Jun 20 2022 02:34pm)
daily móci vergődés


segítek azért neki egy kicsit B)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2022 06:40am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 20 2022 02:23pm)
lehet mostanaban inkabb a naci vonal fele billenek a dolgok mint a patriota fele

de ezzel a mindenki egyforma dologgal varni kene amig vissza nem csinaltuk trianont

Meg az oroszok a kievan rust, meg a törökök az oszmán birodalmat, meg az örmények a nagorno-karabakh, meg a kínaiak taiwant meg a faszomok a faszomat etcetcetc.

"DE AZ A MIENK VÓT ÁRPÁD, NEM EZÉRT HULLAJTOTTA VÉRÉT!"

A kiegyezés után minden kisebbséget magyarizáltunk, magyar nevek kellettek, magyarul tanultak (vagy/és németül) és sokszor ezt nem békésen értük el, hogy ebbe beletörődjenek. Erre egy szerb elnyomott lelőtte ferdinándot, erre természetesen mégnagyobb retorziókat basztunk rájuk, aztán a végén megszoptuk a faszt. Not to mention mikor a háború után a románokat is betaláltuk aztán ott is erősen visszanyalt a fagyi és ott is a nagyhatalmak mondták a románoknak, hogy azért Sopronig nem kéne menni.

Ha mindenkinek a "trianonjára" még várunk, hogy visszaszerezze akkor az egész történelmünket végigkísérő háborúk soha a büdös kurva életben nem fognak megszűnni.


Nem mellesleg akkor pl. ha a besenyők nincsenek kiirtva bizánc által a gecibe (csak kis részük maradt meg és olvadt be a magyarok közé) akkor most ők is mint nép követelnék a saját trianonjaikat. Ergo az csinálja jól aki kiirtja az egész leigázott népet a büdös picsába mert akkor nem lesz ki visszaköveteljen bármit is. Vagy talán nem kéne rabolni-fosztogatni (hódítani) és mindenki maradhatott volna a picsáján csipkebogyót szedegetni Szibériában. De nyilván akkor az nem volt opicó. Csak akkor ne tegyünk úgy mintha európa végigkúrása, fosztogatása az olyan hősies cselekedet lett volna.


De mindegy is, csak holnap indítjuk a felülvizsgálatokat és most van egy csomó időm, hogy kurvára felesleges dolgokon gondolkodjak. De inkább rendelek valami kaját aztán nézek egy videót mert ma meg még nem ettem semmit! xD

Na viszontlátásra
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:41am
Quote (bamboo @ Jun 20 2022 02:34pm)
daily móci vergődés


ma sem én kezdtem mr minimalber

sot, neked se en ugattam be megint

de megertem hogy a logika meg az olvasas az nem az erosseged ugyhogy nem haragszom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136613671368136913701468Next
Add Reply New Topic New Poll