Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 12:32am)
veszek valami uj fegyot aztan lassan menni fog inferno a3 is ^^
Milyen van most?
Faszkivan, 1 héttel ezelőtt még runoltam hajnalig most meg egész nap toltam kb 5 mfrunt, unom.
This post was edited by Bendeguz on May 28 2012 05:39pm