d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1136513661367136813691468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:13am
Quote (takii @ Jun 20 2022 02:12pm)
bőgsz :)


jaja. a bohóc orr mellé ne felejtsd el felvenni a bohóc cipőt se petike
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2022 06:14am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:03pm)
hát ez eléggé erősen mellé

Akkor mi a fasz nem tetszik?

Talán nem abból van most is a háború, hogy mindkét fél nagy büszke nemzeti faszkodott?!
Dicső múlt így-úgy, amúgy.. holott mindenki éppen ugyanolyan féreg volt ha épp úgy hozta a sors.

Azzal, hogy csak a dicső dolgokat tanítjuk és a szégyenletes dolgokat ki "szíriuszi-csillagösvényezzük" csak azt érjük el, hogy soha a büdös kurva életben nem fogunk tudni békében élni egymás mellett (népek/kultúrák). És itt nem csak a magyar népről van szó, minden ország nemzeti érzelmű retardjai ezt csinálják.

Arról nem nagyon sokszor hallottam, hogy pl. Mátyás is az 1480-as években ostromolta és be is vette Bécset. Aztán 1526-ban mikor megkúrtak minket a törökök a Habsburgoknak köszönhetően maradhatott meg egyáltalán az egész mongoloid brigád, a nemesek is megtarthatták a jogaikat. Persze az sem testvéri szeretetből volt mint ahogy semmi sem a történelemben. Minden színtiszta érdek, mindenki részéről és ezt kéne felfogni, hogy mindenki ugyanolyan és nincs olyan, hogy inferior csak mert más a nemzetisége valakinek. Mindenki csinált jókat és mindenki épp úgy volt geci is. ÉS EZT IS TANÍTANI KELL, mert ha csak azt tanítod, hogy mi vagyunk a jók és mások a rosszak akkor ilyen idióta nemzet lesz belőle mint a mienk.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:16am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:13pm)
jaja. a bohóc orr mellé ne felejtsd el felvenni a bohóc cipőt se petike


Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 20 2022 06:17am
Quote (Senee @ 20 Jun 2022 13:51)
Tudom, hogy semmi értelme ide írnom de úgy voltam vele a lehető legtöbb helyre benyomom mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a 2 bites kommunikációt tényleg ennyi ember megzabálja.

De rá kell jöjjek, hogy nem; itt nem volt semmiféle választási csalás. Itt tényleg mindenki egy kibaszott retardált fasz!
Buzi egy nép ez és jó lenne már visszazavarnának minket a szibériai sztyeppékre ahová valók vagyunk.



retardált jobber spotted


sziberia nem olyan rossz hely, nekem kifejezetten tetszett
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:17am
Quote (takii @ Jun 20 2022 02:16pm)


amikor ez a sztori volt te még áltsuliban kergetted a focilabdát, de utánozd csak a nagyfiúkat akkor biztos befogadnak majd maguk közé
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2022 06:18am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jun 20 2022 02:17pm)
sziberia nem olyan rossz hely, nekem kifejezetten tetszett


:D valószínűleg amúgy nekem is tetszene, nagyobb a hely és kevesebb idióta barom venne körbe
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:19am
Quote (Senee @ Jun 20 2022 02:14pm)
Akkor mi a fasz nem tetszik?

Talán nem abból van most is a háború, hogy mindkét fél nagy büszke nemzeti faszkodott?!
Dicső múlt így-úgy, amúgy.. holott mindenki éppen ugyanolyan féreg volt ha épp úgy hozta a sors.

Azzal, hogy csak a dicső dolgokat tanítjuk és a szégyenletes dolgokat ki "szíriuszi-csillagösvényezzük" csak azt érjük el, hogy soha a büdös kurva életben nem fogunk tudni békében élni egymás mellett (népek/kultúrák). És itt nem csak a magyar népről van szó, minden ország nemzeti érzelmű retardjai ezt csinálják.

Arról nem nagyon sokszor hallottam, hogy pl. Mátyás is az 1480-as években ostromolta és be is vette Bécset. Aztán 1526-ban mikor megkúrtak minket a törökök a Habsburgoknak köszönhetően maradhatott meg egyáltalán az egész mongoloid brigád, a nemesek is megtarthatták a jogaikat. Persze az sem testvéri szeretetből volt mint ahogy semmi sem a történelemben. Minden színtiszta érdek, mindenkirészéről és ezt kéne felfogni, hogy mindenki ugyanolyan és nincs olyan, hogy inferior csak mert más a nemzetisége valakinek. Mindenki csinált jókat és mindenki épp úgy volt geci is. ÉS EZT IS TANÍTANI KELL, mert ha csak azt tanítod, hogy mi vagyunk a jók és mások a rosszak akkor ilyen idióta nemzet lesz belőle mint a mienk.


költözz el más országba akkor ne itt vergődj
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 06:21am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:10pm)
erőlködj csak, megértem hogy 23 évesen be kell állni a sorba és nyalizni a 38 éves kalauznak mint ahogy a semmirekellő bátyád is teszi, csak mert a kalauz fejből tudja a diablo kettőben az fhr breakpointokat és ettől a ti köreitekben ő a menő XD


Hozzád se szóltam, te szerencsétlen nyomorék. :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jun 20 2022 06:23am
Quote (Senee @ 20 Jun 2022 14:14)
Akkor mi a fasz nem tetszik?

Talán nem abból van most is a háború, hogy mindkét fél nagy büszke nemzeti faszkodott?!
Dicső múlt így-úgy, amúgy.. holott mindenki éppen ugyanolyan féreg volt ha épp úgy hozta a sors.

Azzal, hogy csak a dicső dolgokat tanítjuk és a szégyenletes dolgokat ki "szíriuszi-csillagösvényezzük" csak azt érjük el, hogy soha a büdös kurva életben nem fogunk tudni békében élni egymás mellett (népek/kultúrák). És itt nem csak a magyar népről van szó, minden ország nemzeti érzelmű retardjai ezt csinálják.

Arról nem nagyon sokszor hallottam, hogy pl. Mátyás is az 1480-as években ostromolta és be is vette Bécset. Aztán 1526-ban mikor megkúrtak minket a törökök a Habsburgoknak köszönhetően maradhatott meg egyáltalán az egész mongoloid brigád, a nemesek is megtarthatták a jogaikat. Persze az sem testvéri szeretetből volt mint ahogy semmi sem a történelemben. Minden színtiszta érdek, mindenkirészéről és ezt kéne felfogni, hogy mindenki ugyanolyan és nincs olyan, hogy inferior csak mert más a nemzetisége valakinek. Mindenki csinált jókat és mindenki épp úgy volt geci is. ÉS EZT IS TANÍTANI KELL, mert ha csak azt tanítod, hogy mi vagyunk a jók és mások a rosszak akkor ilyen idióta nemzet lesz belőle mint a mienk.


lehet mostanaban inkabb a naci vonal fele billenek a dolgok mint a patriota fele

de ezzel a mindenki egyforma dologgal varni kene amig vissza nem csinaltuk trianont
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:25am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:17pm)
amikor ez a sztori volt te még áltsuliban kergetted a focilabdát, de utánozd csak a nagyfiúkat akkor biztos befogadnak majd maguk közé


leleplezted célomat, nyertél :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136513661367136813691468Next
Add Reply New Topic New Poll