d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1136513661367136813691887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 26 2012 01:48pm
Quote (dihep @ Jul 26 2012 07:06pm)
basznám pofán aki ezeket a releaseket kitalálja, nem elég hogy szeptember vége amikor már suli van, még egy faszom keddi nap is, véletlenül se hétvége


hál'istennek, hogy nem nyáron! legalább jó ára lesz a cuccoknak amiket felszedek majd és nem lesz ott minden csöves dolgozó meg diákember elbaszni az árakat két nap alatt
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 27 2012 11:43am
plox halp.
ha kapok egy scroll of resurrectiont akkor az bnet accon jelenik meg vagy mailban vagy hol a tökömben kell aktiválni éshogyvanez?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 27 2012 01:14pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Jul 2012 19:43)
plox halp.
ha kapok egy scroll of resurrectiont akkor az bnet accon jelenik meg vagy mailban vagy hol a tökömben kell aktiválni éshogyvanez?


nezd meg mindkettot.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 28 2012 05:01am
Quote (Floodban @ 27 Jul 2012 21:14)
nezd meg mindkettot.


azért kérdeztem mert a mail jelszavát elfelejtettem :D valamiért nem az ami szokott lenni :D csak bnetre tudok belépni. de utánaolvastam h ez a scroll csak új accra lvl 20 ig elég szal nem is kell. mer a tag azt modnta h 7 nap free a régi accon 1 tekercsel.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 30 2012 05:57pm
Quote (RedBlueDevils @ Jul 28 2012 11:01am)
azért kérdeztem mert a mail jelszavát elfelejtettem :D valamiért nem az ami szokott lenni :D csak bnetre tudok belépni. de utánaolvastam h ez a scroll csak új accra lvl 20 ig elég szal nem is kell. mer a tag azt modnta h 7 nap free a régi accon 1 tekercsel.


?????????????????
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 30 2012 10:46pm
Quote (sylke @ 31 Jul 2012 01:57)
?????????????????


rakd inkabb fel a vovot, mer multkor mar valami nyomi torok palaval kezdtunk 3v3azni, aki nemhogy angolul nem tud, de meg a mikrofonja is szar
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2012 02:56am
Quote (bajcli @ Jul 31 2012 04:46am)
rakd inkabb fel a vovot, mer multkor mar valami nyomi torok palaval kezdtunk 3v3azni, aki nemhogy angolul nem tud, de meg a mikrofonja is szar


:DDDDDDDDDDDD
de még azzal is jobb ratingetek van, igaz? :(
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 31 2012 11:39am
azt almodtam hogy nagyfaterom wowozott, de ilyen full noob volt, dkval ment es igy osszevissza voltak a talentek, meg 1h+shielddel tolta ami nem is lehetseges es igy mondtam neki hogy 2h kell ra

csb
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 31 2012 11:46am
Quote (Floodban @ Jul 31 2012 05:39pm)
azt almodtam hogy nagyfaterom wowozott, de ilyen full noob volt, dkval ment es igy osszevissza voltak a talentek, meg 1h+shielddel tolta ami nem is lehetseges es igy mondtam neki hogy 2h kell ra

csb


te is full noob vagy dkval, nemtudom mit akarsz.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 31 2012 11:57am
Quote (sylke @ 31 Jul 2012 10:56)
:DDDDDDDDDDDD
de még azzal is jobb ratingetek van, igaz? :(


nem, mer csak 10 winig bírták az idegeim

This post was edited by bajcli on Jul 31 2012 11:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136513661367136813691887Next
Add Reply New Topic New Poll