d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1136513661367136813694114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 28 2012 04:42pm
gemek, materialok nincsenek is fent ah-n ?

nem tudok rákeresni ezekre pl...

Quote (CyberPunk666 @ 28 May 2012 23:33)
na azt hiszem az aht ellepték a botok :(
minden azonos itemet felvásárolnak és teszik be egységáron, folyamatosan, azonnal reagálnak mindenre, nagyon gyanús...


vigyázz nehogy meghaxoljanak email-cím alapján

kidding -- no offense, ezt nem bírtam kihagyni :D

This post was edited by Anarkin on May 28 2012 04:43pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 28 2012 04:43pm
Quote (TouchCow @ 28 May 2012 23:40)
aha

elképzelhetetlen az, hogy több millióan játszanak a játékkal és mindenki 1 ah-t használ és azért pörög ennyire


nem, de ez nem zarja ki. a shop reszere lehet _gondolom_ legkönnyebben botot irni _gondolom_ én
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:48pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 29 2012 12:26am)
mennyiért van ez bent


19 millio goldert
(ha az egesz vagyonomat osszeadjuk, itemeket + goldot kb pont meg tudnam venni :D )
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 04:52pm
Quote (TouchCow @ 28 May 2012 23:40)
aha

elképzelhetetlen az, hogy több millióan játszanak a játékkal és mindenki 1 ah-t használ és azért pörög ennyire


és vásárolják fel az azonos itemeket és pakolják be totál egységáron, ahha. hihető.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:53pm
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 12:52am)
és vásárolják fel az azonos itemeket és pakolják be totál egységáron, ahha. hihető.

biztosan vamossygergo keze van a dologban : D

de nekem aztan edesmindegy, akkor azalatt fogom adni, a gemeket,meg a tomeokat
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 28 2012 04:54pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 00:52)
és vásárolják fel az azonos itemeket és pakolják be totál egységáron, ahha. hihető.


milyen azonos itemekről beszélsz?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 28 2012 04:55pm
starter edition, már csak a barbárom 12-es, a többi mind 13-as. nem játszom sokat ok
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:55pm
Quote (TouchCow @ May 29 2012 12:54am)
milyen azonos itemekről beszélsz?

engem is erdekelne, de megelolegezem, hogy csak napi cp agymenes
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 04:56pm
Quote (TouchCow @ 28 May 2012 23:54)
milyen azonos itemekről beszélsz?


kék itemek, mint pl 100 int 15 ias és hasonlók. azokra könnyen belőhető a bot.


Quote (meatyowllegs @ 28 May 2012 23:55)
engem is erdekelne, de megelolegezem, hogy csak napi cp agymenes


leszarod csak be akartál szólni és láttad a lehetőséget.

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2012 04:57pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 28 2012 04:57pm
úgy tűnik én gyorsabb vagyok a botoknál.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136513661367136813694114Next
Closed New Topic New Poll