d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1136413651366136713681468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 17 2022 12:11am
Quote (Genthor @ Jun 16 2022 05:05pm)
https://hvg.hu/gazdasag/20220616_arstop_orban_viktor_bejelentes

élelmiszerárstop 2022. október 1-ig
hitelmoratórium és a kamatstop 2022. december 31-ig
benzinárstop 2022. október 1-ig

kösz teso etc

Lehet fogadásokat kötni, hogy eléri-e az 1.000,- Ft-ot az üzemanyag ára. Vagy tovább hosszabbít a közgazdászok gyöngye.



ebbű baj lesz more
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2022 05:21am
Azt mondja ő sokat járt meccsekre és még a szovjetek meg a románok himnuszát sem fütyülik ki a magyar szurkolók ellenben az angolokkal.
https://www.youtube.com/watch?v=C-CuVC0woFQ#t=395

Nem kellett sokat keresni a cáfolathoz:
https://www.youtube.com/watch?v=LBAFmMQ-0W0#t=80

Saját magunkat feldicsőítjük a másikat meg lenézzük; ebből vannak a háborúk.
.....
"A magyar dicső "kalandozások" is úgy néztek ki, hogy egy sztyeppei horda a már itt élő népeket fosztogatta, erőszakolta és rabolta szét amíg Augsburgnál Ottó meg nem állította őket és a szétvert csapatainkra mindenki olyan megvetéssel nézett mint mi a romákra manapság. Aztán csak beálltunk a sorba és felvettük a legyőzőink vallását és büszke keresztények lettünk."

Az a baj az iskolában is úgy tanítják, hogy dicső múlt, kalandozások meg büszkének kell arra lenni, hogy az itt élő népek úgy fohászkodtak az isteneikhez, hogy "a magyarok nyilaitól ments meg uram minket".
Végül is a cigányok is ilyenek mikor szabadulós buli van és épp szabadul a Rómeó az emberölésésért leült 15 év után. Ők ennek örülnek.

De nyilván ha más csinálja azok szemetek, ha mi csináljuk az jó mert az ország javát szolgálja.
LUL

Na ezért szar Toroczkai is. Pedig sok dologban még támogatni is lehetne ha nem lenne ilyen nemzetifasz.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 20 2022 05:37am
Quote (Senee @ 20 Jun 2022 14:21)
Azt mondja ő sokat járt meccsekre és még a szovjetek meg a románok himnuszát sem fütyülik ki a magyar szurkolók ellenben az angolokkal.
https://www.youtube.com/watch?v=C-CuVC0woFQ#t=395

Nem kellett sokat keresni a cáfolathoz:
https://www.youtube.com/watch?v=LBAFmMQ-0W0#t=80

Saját magunkat feldicsőítjük a másikat meg lenézzük; ebből vannak a háborúk.
.....
"A magyar dicső "kalandozások" is úgy néztek ki, hogy egy sztyeppei horda a már itt élő népeket fosztogatta, erőszakolta és rabolta szét amíg Augsburgnál Ottó meg nem állította őket és a szétvert csapatainkra mindenki olyan megvetéssel nézett mint mi a romákra manapság. Aztán csak beálltunk a sorba és felvettük a legyőzőink vallását és büszke keresztények lettünk."

Az a baj az iskolában is úgy tanítják, hogy dicső múlt, kalandozások meg büszkének kell arra lenni, hogy az itt élő népek úgy fohászkodtak az isteneikhez, hogy "a magyarok nyilaitól ments meg uram minket".
Végül is a cigányok is ilyenek mikor szabadulós buli van és épp szabadul a Rómeó az emberölésésért leült 15 év után. Ők ennek örülnek.

De nyilván ha más csinálja azok szemetek, ha mi csináljuk az jó mert az ország javát szolgálja.
LUL

Na ezért szar Toroczkai is. Pedig sok dologban még támogatni is lehetne ha nem lenne ilyen nemzetifasz.


széna what the fuck are you talking about
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 05:48am
https://www.ryanair.com/hu/hu/lp/travel-updates/articles/hungarian-tax

These claims in Magyar Nemzet are false and clearly invented. Less than 3% of Ryanair passengers due to travel after 1 July have taken up the option to cancel their flight and receive a full refund. These seats will now be reoffered for sale to Hungarian families.
The balance of over 97% have chosen to pay Minister Nagy’s bogus and idiotic “excess profits tax” on loss making airlines which will make air travel to/from Hungary more expensive for thousands of Hungarian families who depend on low fare air travel to visit friends and families who are working all over Europe.
Minister Nagy should now apologise to Hungarian families who will pay higher fares because of his idiotic tax grab.


:thumbsup:
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 05:50am
Quote (MarcusD @ Jun 20 2022 01:37pm)
széna what the fuck are you talking about


az önutálatát kivetíti az egész népre
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 20 2022 05:51am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (MarcusD @ Jun 20 2022 01:37pm)
széna what the fuck are you talking about

Tudom, hogy semmi értelme ide írnom de úgy voltam vele a lehető legtöbb helyre benyomom mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a 2 bites kommunikációt tényleg ennyi ember megzabálja.

De rá kell jöjjek, hogy nem; itt nem volt semmiféle választási csalás. Itt tényleg mindenki egy kibaszott retardált fasz!
Buzi egy nép ez és jó lenne már visszazavarnának minket a szibériai sztyeppékre ahová valók vagyunk.


Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 01:50pm)
az önutálatát kivetíti az egész népre

retardált jobber spotted

This post was edited by Senee on Jun 20 2022 05:53am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:03am
Quote (Senee @ Jun 20 2022 01:51pm)
Tudom, hogy semmi értelme ide írnom de úgy voltam vele a lehető legtöbb helyre benyomom mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a 2 bites kommunikációt tényleg ennyi ember megzabálja.

De rá kell jöjjek, hogy nem; itt nem volt semmiféle választási csalás. Itt tényleg mindenki egy kibaszott retardált fasz!
Buzi egy nép ez és jó lenne már visszazavarnának minket a szibériai sztyeppékre ahová valók vagyunk.



retardált jobber spotted


hát ez eléggé erősen mellé
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:05am
Quote (Senee @ Jun 20 2022 01:51pm)
Tudom, hogy semmi értelme ide írnom de úgy voltam vele a lehető legtöbb helyre benyomom mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ezt a 2 bites kommunikációt tényleg ennyi ember megzabálja.

De rá kell jöjjek, hogy nem; itt nem volt semmiféle választási csalás. Itt tényleg mindenki egy kibaszott retardált fasz!
Buzi egy nép ez és jó lenne már visszazavarnának minket a szibériai sztyeppékre ahová valók vagyunk.



nyomorult késes idegbeteg kisfiú


javítottam
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:10am
Quote (takii @ Jun 20 2022 02:05pm)
javítottam


erőlködj csak, megértem hogy 23 évesen be kell állni a sorba és nyalizni a 38 éves kalauznak mint ahogy a semmirekellő bátyád is teszi, csak mert a kalauz fejből tudja a diablo kettőben az fhr breakpointokat és ettől a ti köreitekben ő a menő XD

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 20 2022 06:10am
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jun 20 2022 06:12am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:10pm)
erőlködj csak, megértem hogy 23 évesen be kell állni a sorba és nyalizni a 38 éves kalauznak mint ahogy a semmirekellő bátyád is teszi, csak mert a kalauz fejből tudja a diablo kettőben az fhr breakpointokat és ettől a ti köreitekben ő a menő XD


bőgsz :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136413651366136713681468Next
Add Reply New Topic New Poll