d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1136413651366136713684114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:06pm
Quote (sylke @ May 29 2012 12:04am)
biztos nem ez segitett, te rohadt buzi

nem is olvastam a postod
egyik sarokba se fuj csak maga elott
viszont az szar, hogyha teleportot hasznalok ott lenn, akkor igy rakozelit a kamera a karakteredre....es kb harmadannyit latsz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 04:07pm
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 10:06pm)
nem is olvastam a postod
egyik sarokba se fuj csak maga elott
viszont az szar, hogyha teleportot hasznalok ott lenn, akkor igy rakozelit a kamera a karakteredre....es kb harmadannyit latsz


jaj szegény wizard, mindjárt megsajánlom az op pofádat
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:08pm
Quote (sylke @ May 29 2012 12:07am)
jaj szegény wizard, mindjárt megsajánlom az op pofádat


nem tehetek rola :(
en is wdt kezdtem
vagy sirsz meg 5 even keresztul vagy te is felhuzol meg egy karit 60ra
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 04:10pm
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 10:08pm)
nem tehetek rola :(
en is wdt kezdtem
vagy sirsz meg 5 even keresztul vagy te is felhuzol meg egy karit 60ra


veled ellentétben én tudok haladni wdvel
de attol a wizard még op
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 04:11pm

nem nekem esett, ahban van :D ...
vicces milyen itemek vannak mar
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 28 2012 04:15pm
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 11:11pm)
http://2.imgland.net/8S0e3x.png
nem nekem esett, ahban van :D ...
vicces milyen itemek vannak mar


te_jó_kurva_élet
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 28 2012 04:26pm
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 11:11pm)
http://2.imgland.net/8S0e3x.png
nem nekem esett, ahban van :D ...
vicces milyen itemek vannak mar


mennyiért van ez bent
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 04:33pm
na azt hiszem az aht ellepték a botok :(
minden azonos itemet felvásárolnak és teszik be egységáron, folyamatosan, azonnal reagálnak mindenre, nagyon gyanús...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 28 2012 04:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 00:33)
na azt hiszem az aht ellepték a botok :(
minden azonos itemet felvásárolnak és teszik be egységáron, folyamatosan, azonnal reagálnak mindenre, nagyon gyanús...


sok gsv slave
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 28 2012 04:40pm
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 00:33)
na azt hiszem az aht ellepték a botok :(
minden azonos itemet felvásárolnak és teszik be egységáron, folyamatosan, azonnal reagálnak mindenre, nagyon gyanús...


aha

elképzelhetetlen az, hogy több millióan játszanak a játékkal és mindenki 1 ah-t használ és azért pörög ennyire
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136413651366136713684114Next
Closed New Topic New Poll