d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1136213631364136513661887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 17 2012 04:18am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 17 2012 09:49am)
szerintem meg az emberek túl sokat foglalkoznak másokkal. A lényeg az, hogy te jólk érezted magad akkor. Kit érdekel, hogy még ki csinálja meg és hogyan...


Azokat akikben van versenyszellem.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 17 2012 04:58am
Quote (iFeelAlone @ Jul 17 2012 10:18am)
Azokat akikben van versenyszellem.


Versenyszellem egy játékban ami arról szól ,hogy aki több időt tölt elötte és több raidet / időt öl bele az itemekbe az erősebb lesz mint a másik.
tese gondoltad komolyan. Nem fikázni akarom a játékot mert játszottam én is vele, de hát na.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 08:32am
Quote (rapiddani @ 17 Jul 2012 12:58)
Versenyszellem egy játékban ami arról szól ,hogy aki több időt tölt elötte  és több raidet / időt öl bele az itemekbe az erősebb lesz mint a másik.
tese gondoltad komolyan. Nem fikázni akarom a játékot mert játszottam én is vele, de hát na.


:huh:
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 17 2012 08:35am
naszoval,ez 1 ablak. hogyha csak jövőhéten tudom befizetni a havidíjat,de már most bekellene,tehát leakarja szedni a számlámról a kest,de nem tudja viszon annual passom van akkor megbasznak-e érte vagy van ilyen rugalmas a rendszer?

ez eléggé csapágyasra sikeredett de hátha valaki megszakérti.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 17 2012 08:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 16:32)
:huh:


fura volt nekem is, eddig azt hittem minden játékkal/sporttal/akármilyen hobbival így van, hogy több időt - esetleg pénzt - beleölsz akkor jobb leszel
minden játékban van versenyszellem valamilyen szinten, pláne hogy emberekkel játszol

Quote (H4xooR @ 17 Jul 2012 16:35)
naszoval,ez 1 ablak. hogyha csak jövőhéten tudom befizetni a havidíjat,de már most bekellene,tehát leakarja szedni a számlámról a kest,de nem tudja viszon annual passom van akkor megbasznak-e érte vagy van ilyen rugalmas a rendszer?

ez eléggé csapágyasra sikeredett de hátha valaki megszakérti.


nekem már 2x megszakadt de úgy néztem hogy amikor feltöltöd újra az accod akkro onnan folytatja ahol abbahagytad

This post was edited by dihep on Jul 17 2012 08:37am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 17 2012 08:36am
Quote (rapiddani @ Jul 17 2012 11:58am)
Versenyszellem egy játékban ami arról szól ,hogy aki több időt tölt elötte  és több raidet / időt öl bele az itemekbe az erősebb lesz mint a másik.
tese gondoltad komolyan. Nem fikázni akarom a játékot mert játszottam én is vele, de hát na.


Ez most egy ilyen wowhoz nem kell skill hozzászólás? Mert akkor nincs mit mondanom.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 18 2012 11:58am
>glaive elobb esik mint shield
>ok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 18 2012 12:01pm
Quote (Floodban @ Jul 18 2012 05:58pm)
>glaive elobb esik mint shield
>ok


milyen shield
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 18 2012 12:07pm
Quote (sylke @ 18 Jul 2012 20:01)
milyen shield


mainstream bulwark of azzinoth
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 18 2012 12:08pm
Quote (Floodban @ Jul 18 2012 06:07pm)
mainstream bulwark of azzinoth


jah
btw most hogy benéztem topicba rájöttem hogy elfelejtettem letölteni este a wowot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136213631364136513661887Next
Add Reply New Topic New Poll