Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 16:32)
fura volt nekem is, eddig azt hittem minden játékkal/sporttal/akármilyen hobbival így van, hogy több időt - esetleg pénzt - beleölsz akkor jobb leszel
minden játékban van versenyszellem valamilyen szinten, pláne hogy emberekkel játszol
Quote (H4xooR @ 17 Jul 2012 16:35)
naszoval,ez 1 ablak. hogyha csak jövőhéten tudom befizetni a havidíjat,de már most bekellene,tehát leakarja szedni a számlámról a kest,de nem tudja viszon annual passom van akkor megbasznak-e érte vagy van ilyen rugalmas a rendszer?
ez eléggé csapágyasra sikeredett de hátha valaki megszakérti.
nekem már 2x megszakadt de úgy néztem hogy amikor feltöltöd újra az accod akkro onnan folytatja ahol abbahagytad
This post was edited by dihep on Jul 17 2012 08:37am