d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1136213631364136513664114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 28 2012 03:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 28 May 2012 23:20)
első pár nap alatt kb az első 5 napot értem, azóta nem nagyon volt gond...


kiveve peldaul hogy most pont nem megy az ah
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 28 2012 03:21pm
Quote (josheide @ May 28 2012 10:20pm)
tulzasba vitted


Mit vittem túlzásba?
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 03:21pm
Quote (sylke @ May 28 2012 11:17pm)
rőh!
átérzem fájdalmadat, 3 napig szarakodtam vele én is


nekem masodik probalkozasra meglett soloban
come at me
inb4 wizard
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 28 2012 03:22pm
Quote (meatyowllegs @ 28 May 2012 22:21)
nekem masodik probalkozasra meglett soloban
come at me
inb4 wizard


nekem is csak hellen, 10perce
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 28 2012 03:22pm
Quote (meatyowllegs @ 28 May 2012 23:21)
nekem masodik probalkozasra meglett soloban
come at me
inb4 wizard


erf izard
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 28 2012 03:22pm
Quote (meatyowllegs @ 28 May 2012 23:21)
nekem masodik probalkozasra meglett soloban
come at me
inb4 wizard


rezs is wizard
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 28 2012 03:22pm
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 10:21pm)
nekem masodik probalkozasra meglett soloban
come at me
inb4 wizard


Eljutottam amíg átvált demon formra, aztán mindig oda üt ahol éppen vagyok, még csak ki sem tudom kerülni, túlélek 2-3 ilyen ütést, aztán meg lefúj a zöld szarjával, ESÉLYTELEN.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 28 2012 03:22pm
Quote (Cpt_Ghost @ 28 May 2012 23:22)
rezs is wizard


rezs noob
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 03:24pm
Quote (Bendeguz @ May 28 2012 09:22pm)
Eljutottam amíg átvált demon formra, aztán mindig oda üt ahol éppen vagyok, még csak ki sem tudom kerülni, túlélek 2-3 ilyen ütést, aztán meg lefúj a zöld szarjával, ESÉLYTELEN.


a lenti jobb sarokba SOSE fuj olyan szart, probálj meg ott táncolni az ütések elöl, és akkor legalább azt a szart nem kell kikerülnöd
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 28 2012 03:25pm
Quote (sylke @ May 28 2012 10:24pm)
a lenti jobb sarokba SOSE fuj olyan szart, probálj meg ott táncolni az ütések elöl, és akkor legalább azt a szart nem kell kikerülnöd


Kiléptem már nem bírtam idegekkel, majd holnap.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136213631364136513664114Next
Closed New Topic New Poll