d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1136013611362136313644114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 02:59pm
Quote (Floodban @ May 28 2012 10:49pm)
valaki tolja dhval infernon? ha lehet ne faceroll a1, hanem ugy utana
most tobb skill kozott gondolkodom h mi a jo, vmi olyat olvastam h spamolod smoke screent es az alatt damolsz de dno


fless tolja
tegnap lesolozta rakanothot....
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 28 2012 03:02pm
Quote (Floodban @ 28 May 2012 22:49)
valaki tolja dhval infernon? ha lehet ne faceroll a1, hanem ugy utana
most tobb skill kozott gondolkodom h mi a jo, vmi olyat olvastam h spamolod smoke screent es az alatt damolsz de dno


valami slowot rakjal be
stutter step all day
????
profit
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 28 2012 03:04pm
Quote (Cpt_Ghost @ 28 May 2012 23:02)
valami slowot rakjal be
stutter step all day
????
profit


k.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 28 2012 03:06pm
ah down lel
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 28 2012 03:07pm
Quote (SummertimeClothes @ 28 May 2012 23:06)
ah down lel


about time

Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 28 2012 03:08pm
mi a picsa van már az aukciós házzal?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 03:11pm
Quote (kusziyoker @ May 28 2012 09:08pm)
mi a picsa van már az aukciós házzal?


probálják fixálni
de nem nagyon megy nekik
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 28 2012 03:11pm
azért az vicces, hogy azzal a szöveggel tologatták a játékot, hogy közel egy közel tökéletes játékot akarnak kiadni a kezük közül hurr-durr, azt ahhoz képest tele van hibával meg leállásokkal a játék


blibz pls.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 28 2012 03:12pm
Quote (Saenchai @ 28 May 2012 23:11)
azért az vicces, hogy azzal a szöveggel tologatták a játékot, hogy közel egy közel tökéletes játékot akarnak kiadni a kezük közül hurr-durr, azt ahhoz képest tele van hibával meg leállásokkal a játék


blibz pls.


ez inkabb a szerver benasaga nem a jateke
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 03:12pm
Quote (Saenchai @ 28 May 2012 22:11)
azért az vicces, hogy azzal a szöveggel tologatták a játékot, hogy közel egy közel tökéletes játékot akarnak kiadni a kezük közül hurr-durr, azt ahhoz képest tele van hibával meg leállásokkal a játék


blibz pls.


első pár napban volt pár kisebb leállás, de azóta tökéletesen megy.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136013611362136313644114Next
Closed New Topic New Poll