elegem van belőle, h folyton rapelnek minket!!!!
komolyan van olyan, h el tudnám sírni magam. marad 10 hp-ja és nem hal meg, aztán out of nowhere lejönnek mid-re 2-en és megkúrnak lvl 8-on. plusz mindig olyan van miden, akinek nagyobb a range, mint nekem és NEM BÍROK miniont ölni. ja meg a legjobb, mikor hiába nyomok rá bármit, nem megy le élete, de engem meg megeszik, mint egy vajas kenyeret, héj nélkül... hiába van 3k életem és több száz AP-m meg mittom én. annyira idegesít, h el se tudom mondani... megyek vissza saját szitemre játszani 13-asokhoz, lvl30 nekem too much imo
Quote (N4aBz @ 7 Jun 2011 19:40)
hmmmmmmmmmmmmmm...
felhoznám a nocturnes gamet..
az jó volt oké
de nem rajtam múlt. azt akarom, h beírják: "/all vlad is too op now /surend!"
This post was edited by zsansaccount on Jun 7 2011 11:43am