d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11351361371381394303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 7 2011 06:24am
iso game
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 06:27am
Quote (N4aBz @ Jun 7 2011 12:24pm)
iso game


gyere cica
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 7 2011 06:28am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 7 2011 01:27pm)
gyere cica


zsan is jöjjön
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 06:28am
Quote (N4aBz @ Jun 7 2011 12:28pm)
zsan is jöjjön


jöjjön
rád várunk.

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 7 2011 06:30am
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jun 7 2011 10:45am
kipróbáltam alistart, és eléggé tetszett is, gondolkoztam rajta, hogy megveszem...csak nem nagyon tudom, hogy miket kéne rárakni. Valaki tudna segíteni?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 7 2011 11:01am
Quote (Bazsa7 @ 7 Jun 2011 18:45)
kipróbáltam alistart, és eléggé tetszett is, gondolkoztam rajta, hogy megveszem...csak nem nagyon tudom, hogy miket kéne rárakni. Valaki tudna segíteni?


alistarral nehéz játszani, neked még nagyon nem ajánlom, kezdj valami könnyebbel, hogy legalább 1 karival tudj játszani is ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 7 2011 11:39am
elegem van belőle, h folyton rapelnek minket!!!!

komolyan van olyan, h el tudnám sírni magam. marad 10 hp-ja és nem hal meg, aztán out of nowhere lejönnek mid-re 2-en és megkúrnak lvl 8-on. plusz mindig olyan van miden, akinek nagyobb a range, mint nekem és NEM BÍROK miniont ölni. ja meg a legjobb, mikor hiába nyomok rá bármit, nem megy le élete, de engem meg megeszik, mint egy vajas kenyeret, héj nélkül... hiába van 3k életem és több száz AP-m meg mittom én. annyira idegesít, h el se tudom mondani... megyek vissza saját szitemre játszani 13-asokhoz, lvl30 nekem too much imo

Quote (N4aBz @ 7 Jun 2011 19:40)
hmmmmmmmmmmmmmm...

felhoznám a nocturnes gamet..


az jó volt oké
de nem rajtam múlt. azt akarom, h beírják: "/all vlad is too op now /surend!"

This post was edited by zsansaccount on Jun 7 2011 11:43am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 7 2011 11:40am
Quote (zsansaccount @ Jun 7 2011 06:39pm)
elegem van belőle, h folyton rapelnek minket!!!!


hmmmmmmmmmmmmmm...

felhoznám a nocturnes gamet..

This post was edited by N4aBz on Jun 7 2011 11:40am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 01:11pm

epik game volt . D

nesze neked rainbowshit
zsanbaszod
over 9000

4min csak.

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 7 2011 01:14pm
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 7 2011 01:15pm
Quote (harcikacsa17 @ 7 Jun 2011 21:11)
http://img199.imageshack.us/img199/903/dwdwadwadw.jpg
epik game volt . D

nesze neked rainbowshit
zsanbaszod
over 9000



/
várunk

This post was edited by zsansaccount on Jun 7 2011 01:15pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11351361371381394303Next
Add Reply New Topic New Poll