d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11351361371381394114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jul 14 2008 07:01pm
Quote (mikszer @ Tue, Jul 15 2008, 01:46am)
sajnos tuti oda is kitalálnak valamit azok akik nem hajlandóak annyit játszani és szenvedni mint mások a "meggazdagodásért"


Amíg foglalkozik blizz a d3-mal addig nem lesz hack.

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2008 07:50pm
Quote (Sontdp @ Mon, 14 Jul 2008, 07:07)


Anyone smell free diablo 3 beta keys smile.gif

http://www.blizzard.com/store/details.xml?id=110000047 random link to the blizzard store if anyone wants. 

On like the 3rd page of making an account right under the news letter.


dfböl

This post was edited by Floodban on Jul 14 2008 07:50pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jul 15 2008 04:21am
Quote (Floodban @ Tue, 15 Jul 2008, 02:50)
dfböl


na, én regeltem 1 accot ^^
mythosban is bevettek beta tesztelésbe, remélem majd itt is ^^
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 15 2008 04:38am
Quote (farki @ Tue, 15 Jul 2008, 12:21)
na, én regeltem 1 accot ^^
mythosban is bevettek beta tesztelésbe, remélem majd itt is ^^


same :][
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 15 2008 05:16am
Quote (H4xooR @ Tue, 15 Jul 2008, 12:38)
same :][


Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jul 15 2008 02:40pm
Nagyon várom sztem király lesz biggrin.gif
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 17 2008 01:41am
Úgy tűnik semmi esélye hogy megmaradnak a hullák cry3.gif
http://www.diablo.hu/herald/hun2/hirmondo/?cikk=132
Válasz a földön lévõ hullák gyors eltûnésére

Bashiok a következõ választ adta a B.Net fórumon:
The main reason for the corpses not being able to stay permanently is the potential number of them on screen at one time, and specifically that each corpse is affected by physics, allowing them to be blasted and thrown all over the place by the force of player abilities.

It's one of the trade offs when integrating new technology, you can get really awesome effects, but they do have a cost. In a 2D world, a sprite of a dead creature doesn't really cost any more (system requirement-wise) than a sprite of something that's alive. Probably less. In a 3D world where a creature dies and then needs to have physics calculations thrown onto it so it can bounce and fall and fly

A gyors hulla eltűnésnek egész egyszerűen technikai okai vannak. A régi, 2D-s környezetben nem jelentett különösebb problémát, ha csontvázak, hullák hevernek a földön, itt viszont a fizika ezekre a "tárgyakra" is hat. Mint ahogyan a könyvespolcok is széttörnek, a falak ledőlnek, a kövek odébb mozdulnak, úgy az összes tetemhez is ki kéne számolnia a programnak a mozgási irányt egy-egy dobbantás, robbanás vagy egyéb olyan történés alkalmával, ami hat a környezetre és odébb repíti/felrobbantja azokat.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 17 2008 03:40am
Ben Boos írta (egykori Blizzard Northos, mai Hellgate: London fejlesztő)

Quote
Valamikor 2004-ben léptem ki a fejlesztõcsapatból, azóta nem láttam egyetlen képrészletet se a készülõ játékból.


Ezek szerint már 2004-ben is fejlesztették ? ohmy.gif

/ Onnan copy-ztam, ahova Szerintem linkje mutat /
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 17 2008 04:03am
Quote (Vharimatras @ Fri, Jul 11 2008, 09:03pm)
oh noes lebuktam

on: majd csinálok 50 karaktert, és lefoglalok minden jó nevet !!!!!


ahhoz nem eleg 50 :/
alapbol az osszes 2 betus kincset er, abbol meg van vagy 200
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 17 2008 04:06am
Quote (Szerintem @ Fri, Jul 11 2008, 08:58pm)
on:
felnéztem http://www.diablo.hu/main/hun2/index.htm-ra és meglepően sok hírt találtam d3ról
http://diablo3.blog.hu - n Tyrael esetleges főgonoszzá alakulásáról esik szó
http://diablo3.hu/ meg egy rakás szar, feltéve hogy nektek is csak annyi jön be amennyi nekem



nem ~1 évvel megjelenés előtt szoktak dátumot mondani, hogy legyen idő összegyűjteni a játékravalót? huh.gif

heart.gif 4200post, jól illik a 6k fg mellé (postból sokára lesz annyi)

jah és jsp akkor lesz élvezetes ha tényleg random vackokkal lesz tele, hát még ha nem lenne bot/hack/...


"A barbár skilljei közt megmarad a Whirlwind, a Leap (csak ez sokkal használhatóbb ehogy elnézem)"
mar elore orulok a sok nubnak akikkel d3ban fogok talalkozni rolleyes.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11351361371381394114Next
Closed New Topic New Poll