d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1135136137138139353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Jul 29 2008 06:59am
Akinek volt chaos barbja, annak erdekelne a velemenye, hogy grief/ebotd kettos kozul melyiket reszesisem elonyben?
Elozo ladderban griefes volt, siman vitte, de akkor mar elotte vettem valamiert, iyg adott volt hogy az lesz. Most viszont akarmelyik lehetne meg, s morfondirozom rajta.
Aki tudna tanacsot adni, az legyszives ervvel is tegye ne csak annyit hogy "botd"/"grief"
Koszi szepen elore is. heart.gif
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Jul 29 2008 07:03am
grief
itt egy guide ha érdekel más is : http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12286444


This post was edited by avengr on Jul 29 2008 07:05am
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 29 2008 07:03am
Quote (vtibor @ Tue, Jul 29 2008, 12:59pm)
Akinek volt chaos barbja, annak erdekelne a velemenye, hogy grief/ebotd kettos kozul melyiket reszesisem elonyben? 
Elozo ladderban griefes volt, siman vitte, de akkor mar elotte vettem valamiert, iyg adott volt hogy az lesz. Most viszont akarmelyik lehetne meg, s morfondirozom rajta.
Aki tudna tanacsot adni, az legyszives ervvel is tegye ne csak annyit hogy "botd"/"grief"
Koszi szepen elore is. heart.gif


grief
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 29 2008 07:10am
Botddal biztos meglesz az iasod, nem törik, egyszerűen meglesz a max blockod, magas dmg, sok life. Az a 20%ds annyi pluszt nem ad pvmben, mint pvpn.
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 29 2008 07:12am
Quote (Winster @ Tue, Jul 29 2008, 01:10pm)
Botddal biztos meglesz az iasod, nem törik, egyszerűen meglesz a max blockod, magas dmg, sok life. Az a 20%ds annyi pluszt nem ad pvmben, mint pvpn.


griefet lehet pbbe rakni
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 29 2008 07:16am
Igaz, de stat miatt még akkor is jobban megéri, szerintem.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 29 2008 07:19am
Szvsz, a kérdést felvető kollégának kéne letesztelnie hero editorral.. ^^
Member
Posts: 9,337
Joined: May 11 2007
Gold: 4,154.60
Jul 29 2008 07:39am
Látom, már eldöntötted biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 29 2008 08:09am
Quote (Winster @ Tue, Jul 29 2008, 02:10pm)
Botddal biztos meglesz az iasod, nem törik, egyszerűen meglesz a max blockod, magas dmg, sok life. Az a 20%ds annyi pluszt nem ad pvmben, mint pvpn.


lol mar biggrin.gif
latom teged a dmg nem nagyon zavar biggrin.gif
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 29 2008 04:54pm
járás közben van clawblock? ;o
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135136137138139353Next
Closed New Topic New Poll