Akinek volt chaos barbja, annak erdekelne a velemenye, hogy grief/ebotd kettos kozul melyiket reszesisem elonyben?
Elozo ladderban griefes volt, siman vitte, de akkor mar elotte vettem valamiert, iyg adott volt hogy az lesz. Most viszont akarmelyik lehetne meg, s morfondirozom rajta.
Aki tudna tanacsot adni, az legyszives ervvel is tegye ne csak annyit hogy "botd"/"grief"
Koszi szepen elore is.