d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1135136137138139232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 09:47am
Quote (Ad4mz @ Thu, 10 Sep 2009, 17:41)
http://forums.d2jsp.org/images/i16.gif'd


Nincs köze hozzá.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Sep 10 2009 09:50am
Quote (Psyclon @ Thu, 10 Sep 2009, 17:47)
Nincs köze hozzá.


nemcsendzs
e: ja csak nekem ujdonsag, masik topikban marfeltunt masoknak.

This post was edited by vtibor on Sep 10 2009 09:51am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 14 2009 03:54pm
Vissza akarom kapni a régi pm popup ablakot, hiányzik a sárga csík. :( Nem mindig veszem észre, ha új üzenetet kapok. :(
Member
Posts: 2,683
Joined: May 27 2009
Gold: 0.50
Sep 15 2009 12:08am
Quote (Genthor @ Mon, 14 Sep 2009, 23:54)
Vissza akarom kapni a régi pm popup ablakot, hiányzik a sárga csík. :( Nem mindig veszem észre, ha új üzenetet kapok. :(


dettó :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2009 05:16pm
Új skin
d2jsp Dark Chrome
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 23 2009 06:12pm
Quote (Anarkin @ Thu, 24 Sep 2009, 01:16)
Új skin
d2jsp Dark Chrome


defaultot semmi nem veri !
de amugy ez meg egesz turheto, tobbi katasztrofa
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 23 2009 06:27pm
Quote (Floodban @ Thu, 24 Sep 2009, 02:12)
defaultot semmi nem veri !
de amugy ez meg egesz turheto, tobbi katasztrofa


Default-ot átírhatnák olyanra, hogy pl. ilyen gradientekkel legyen tele mint ez, és simán jó lenne :(

This post was edited by Anarkin on Sep 23 2009 06:27pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 23 2009 06:29pm
Quote (Anarkin @ Thu, 24 Sep 2009, 02:27)
Default-ot átírhatnák olyanra, hogy pl. ilyen gradientekkel legyen tele mint ez, és simán jó lenne :(


hat en ezt bizony nem ertem
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 24 2009 04:23am
Quote (Floodban @ Thu, 24 Sep 2009, 02:29)
hat en ezt bizony nem ertem


Gradient az a színátmenet
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 24 2009 04:37am
stylish-el akarmiylen skint csinalhattok az oldalnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135136137138139232Next
Closed New Topic New Poll