Quote (Floodban @ Thu, 24 Sep 2009, 02:12)
defaultot semmi nem veri !
de amugy ez meg egesz turheto, tobbi katasztrofa
Default-ot átírhatnák olyanra, hogy pl. ilyen gradientekkel legyen tele mint ez, és simán jó lenne
This post was edited by Anarkin on Sep 23 2009 06:27pm