Quote (Jancsipapa @ Jun 11 2022 03:14pm)
na most a laptop miatt eléggé elborult az agyam, meg az ilyen agresszív fellépéseket amúgyse nagyon tolerálom jól, szóval felálltam és megindultam felé, megpróbált így ellökni magától, beleesett valami fotelba, és elkezdett rugdosódni. ekkor már eléggé pumpált bennem az adrenalin, szoval rávetettem magam es elkezdtem ütni a fejét ököllel ahol értem, ilyen 3-4 ütést kaphatott, mire hallom hogy már nyivákol meg zokog, na mondom akkor ennyi talán elég volt neki hogy visszavegyen. leszállok róla, tiszta vér a gyerek, ennyi vért még irl nemnagyon láttam csak amikor elbaszta a kutyánkat 1 kamion, de még boxmeccsen se. felszakadt valahol az arca és ömlött belőle a vér, tiszta vér volt a ruhája meg a kanapé meg minden, mondom okj.
Ha legközelebb elmegyek hozzátok vendégségbe, szétbaszom a fejedet.
De csak poénból xD