Quote (H4xooR @ 10 Jul 2012 15:58)
hogy lehet elszúrni? beírtram a mailcímét,kiírta hogy request sent,azt annyi. inb4 úgy rosszul írtam be a címet,nem. 3x is leellenőriztem.
akkor nem jogosult.
nézd meg a feltételeket, hátha kiderül melyik nem teljesült.
próbáld meg a mailje helyett a karakterének címezni.
btw sajét accot próbálsz meghívni?
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 10 2012 08:08am