d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1135713581359136013611887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 08:07am
Quote (H4xooR @ 10 Jul 2012 15:58)
hogy lehet elszúrni? beírtram a mailcímét,kiírta hogy request sent,azt annyi. inb4 úgy rosszul írtam be a címet,nem. 3x is leellenőriztem.


akkor nem jogosult.

nézd meg a feltételeket, hátha kiderül melyik nem teljesült.
próbáld meg a mailje helyett a karakterének címezni.


btw sajét accot próbálsz meghívni?

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 10 2012 08:08am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 10 2012 08:25am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jul 2012 16:07)
akkor nem jogosult.

nézd meg a feltételeket, hátha kiderül melyik nem teljesült.
próbáld meg a mailje helyett a karakterének címezni.


btw sajét accot próbálsz meghívni?


nem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2012 08:50am
Quote (H4xooR @ 10 Jul 2012 16:25)
nem


személyes ismerősöd aki azt mondta, hogy nem jött meg neki, vagy a profilodban mutatja, hogy nem ment el?

btw próbáld a karakterének címezni, de valszeg nem jogosult.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2012 10:26am
Quote (harcikacsa17 @ Jul 10 2012 01:40pm)
van itt olyan aki wod-ozik és van 1db fölös primodalja?


!!!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 10 2012 10:29am
Quote (harcikacsa17 @ 10 Jul 2012 18:26)
!!!


nincs,nem játszik senki törtön aki ide postol. legalábbis már nem.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jul 10 2012 12:25pm
Quote (H4xooR @ Jul 10 2012 04:29pm)
nincs,nem játszik senki törtön aki ide postol. legalábbis már nem.


a fenébe :c
Member
Posts: 6,004
Joined: Nov 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 11 2012 03:21am
TAURI

gamerek +
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 11 2012 03:22am
Quote (F4r3L @ 11 Jul 2012 11:21)
TAURI

gamerek +


nem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2012 03:24am
Quote (F4r3L @ 11 Jul 2012 11:21)
TAURI

gamerek +


gtfo
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 11 2012 03:28am
van 6000 forintom
most azon tűnődöm, hogy bemenjek-e bankba felrakni a számlámra és vegyek gametimet, de éhezzek 1 hétig, mert addig kb akkor 1000 forintom marad amiből kétszer buszoznom is kell (-250 forint)

+most a buzi fidesz amit variált azzal, hogy megadóztassák az utalásokat is az már érvényben van? mert akkor meg nem lesz elég a 6 ezer forint ha azt is lehuzkodják feltöltésnél, utalásnál, lélegzetvételnél
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135713581359136013611887Next
Add Reply New Topic New Poll