Quote (RRC @ 28 May 2012 19:50)
megölöd a "főbosst" és akkor azokat is lehet gyilkolni
ja azt vágom , de az a pálya másik végén van, mire odaérek 100szor meghalok. mert ezek végig követtek, a főmob meg nem
Quote (szabika @ 28 May 2012 19:50)
ID pls
fekaogre@freemail.hu ha email megfelel
This post was edited by kusziyoker on May 28 2012 12:53pm