d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1135613571358135913604114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
May 28 2012 12:50pm
Quote (kusziyoker @ May 28 2012 07:46pm)
megköszönném ha tudna segíteni hell act2be valaki. barbárral vagyok és nem tudok továbbjutni mert immunisak a mobok.

http://i45.tinypic.com/2hhptf6.jpg


ID pls
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 28 2012 12:50pm
Quote (kusziyoker @ 28 May 2012 20:49)
akkor nem tudom mit írt ki , nézd meg a képen ...


bosst ussed
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 28 2012 12:51pm
Quote (RRC @ 28 May 2012 19:50)
megölöd a "főbosst" és akkor azokat is lehet gyilkolni


ja azt vágom , de az a pálya másik végén van, mire odaérek 100szor meghalok. mert ezek végig követtek, a főmob meg nem

Quote (szabika @ 28 May 2012 19:50)
ID pls


fekaogre@freemail.hu ha email megfelel

This post was edited by kusziyoker on May 28 2012 12:53pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2012 12:52pm
Quote (kusziyoker @ 28 May 2012 20:51)
ja azt vágom , de az a pálya másik végén van, mire odaérek 100szor meghalok. mert ezek végig követtek, a főmob meg nem


mármint a rare moboknak a főnökét
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 28 2012 12:55pm
Quote (RRC @ 28 May 2012 19:52)
mármint a rare moboknak a főnökét


elindultam majdnem kijutottam a helyről csak jött egy "junik" szörny és a csicskásai, kinyírtak. majd mikor visszamentem a csicskák lejöttek és ütöttek , én menekültem de a fősárgabossszörnymob nem jött utánam csak ezek, így kinnt állok a bejárat előtt és nem tudok bemenni mert mire visszamennék a főmobhoz meghalok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 28 2012 12:57pm
Quote (kusziyoker @ May 28 2012 07:51pm)
ja azt vágom , de az a pálya másik végén van, mire odaérek 100szor meghalok. mert ezek végig követtek, a főmob meg nem



fekaogre@freemail.hu ha email megfelel


nekem megfelel, nem vagyok csori diablos, hogy csak kitalalt szamok alapjan tudjak vkit friendlistre venni
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
May 28 2012 01:00pm
Ha nem unique lenne, nem mondanám meg, hogy a kettő egy és ugyanaz a cucc.... Blizzard pls.

Btw nem tudom, hogy ez, vagy az a szánalmasabb, hogy a fölső 1M igg-ért volt fenn ah-ban.

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 28 2012 01:23pm
Kapálom a goldot kifele d3ból. :>
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 01:25pm
Quote (Smat @ May 28 2012 07:23pm)
Kapálom a goldot kifele d3ból. :>


még a végén visszafizeted a hitelt
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 01:26pm
Quote (Floodban @ May 28 2012 08:07pm)
de meg ha "szar" is, sztem azt azert vennek ahrol

/tekintve hogy useless szar junikokat is el lehet adni.


nem lesz sokaig igy szerintem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135613571358135913604114Next
Closed New Topic New Poll