d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1135313541355135613571468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2022 06:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2022 14:47)
per fő
igen 30+ évesen is random idegenekkel akar együtt lakni az ember

a belvarosban meg nem kotelezo lakni, csak az a baj ezzel, hogy akkor meg napi 6 orat baszol el az eletedbol kozlekedesre, naon jo
munka meg nyilvan a belvarosban van leginkabb, foleg olyan ami fizet is
persze budapesten sem muszaj lakni, de azert megint csak ott vagyunk, hogy munkat ott talalsz, vagy videki nagyvarosokban, de az is eleg lutri nehany szakmaban


ofc nem idegennel, ismeros, gf, ilyesmik.
azert bpn 1ora alatt is eleg tavolra el lehet jutni (bkvval), ofc nem a 2 legtavolabbi keruletre gondolok.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 10 2022 07:02am
nem a belvárosban élsz = nyomorúság

ausztriában a tescos árufeltöltő is a belvárosban lakik egyedül, bmw-vel közlekedik és a fizetésének a 30-40%át félre tudja tenni konzisztensen
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2022 07:06am
Quote (MarcusD @ 10 Jun 2022 15:02)
nem a belvárosban élsz = nyomorúság

ausztriában a tescos árufeltöltő is a belvárosban lakik egyedül, bmw-vel közlekedik és a fizetésének a 30-40%át félre tudja tenni konzisztensen


meg csak nem is maganrepulovel? nice nyomor
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2022 07:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2022 02:53pm)
olcsobb gyumolcs is letezik. 150k/kaja irrealisan sok, persze ha napi fel kilo afonyat eszel, akkor megertem.



Én ilyen luxuszöldségeket szoktam venni mint paradicsom, kaliforniai paprika, meg hagyma, répa zeller főzni

Gyümölcsből meg dinnye, alma, őszibarack
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 10 2022 07:13am
nice nyomor
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2022 07:20am
Quote (anyd @ 10 Jun 2022 15:11)
Én ilyen luxuszöldségeket szoktam venni mint paradicsom, kaliforniai paprika, meg hagyma, répa zeller főzni

Gyümölcsből meg dinnye, alma, őszibarack


jo, es ezekbol napi 2 kilot eszel, vagy hogy sikerul 5rugot kolteni naponta kajara? en is ilyeneket szoktam vneni, sztem heti 5kt koltok zoldseg+gyumolcsre, de figyelem mi miokr akcios.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 10 2022 08:25am
Quote (MarcusD @ 10 Jun 2022 15:02)
nem a belvárosban élsz = nyomorúság

ausztriában a tescos árufeltöltő is a belvárosban lakik egyedül, bmw-vel közlekedik és a fizetésének a 30-40%át félre tudja tenni konzisztensen


hat eleg nyomorult letezes napi 2-3 orat ingazni y, valszeg felkotnem magam fel ev utan
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2022 08:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2022 16:25)
hat eleg nyomorult letezes napi 2-3 orat ingazni y, valszeg felkotnem magam fel ev utan


ahol lakom (zuglo), kb 15perc alatt el tudok jutni : ors vezer ter, stadionok, mexikoi ut, 7es busz.
onnan mar semmi sincs tavol tbh
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 10 2022 08:47am
en havi 2milliot rakok felre pedig napi 30ezret költök kajára

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 10 2022 08:47am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 10 2022 10:08am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2022 03:20pm)
jo, es ezekbol napi 2 kilot eszel, vagy hogy sikerul 5rugot kolteni naponta kajara? en is ilyeneket szoktam vneni, sztem heti 5kt koltok zoldseg+gyumolcsre, de figyelem mi miokr akcios.



Sajtot is szoktam venni, meg felvágottakat, meg kenyeret. Ezekből mondjuk nem a legolcsóbbakat az igaz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135313541355135613571468Next
Add Reply New Topic New Poll