Quote (Cpt_Ghost @ 10 Jun 2022 14:47)
per fő
igen 30+ évesen is random idegenekkel akar együtt lakni az ember
a belvarosban meg nem kotelezo lakni, csak az a baj ezzel, hogy akkor meg napi 6 orat baszol el az eletedbol kozlekedesre, naon jo
munka meg nyilvan a belvarosban van leginkabb, foleg olyan ami fizet is
persze budapesten sem muszaj lakni, de azert megint csak ott vagyunk, hogy munkat ott talalsz, vagy videki nagyvarosokban, de az is eleg lutri nehany szakmaban
ofc nem idegennel, ismeros, gf, ilyesmik.
azert bpn 1ora alatt is eleg tavolra el lehet jutni (bkvval), ofc nem a 2 legtavolabbi keruletre gondolok.