Quote (Karan2_Returned @ Apr 28 2016 03:10pm)
Rendeltem monitort, es kiraktak az ajtom ele. Jövö heten kene irnom nekik hogy hol van mar, hatha küldenek megegyet)
++
azt elméletileg alá kéne írnod nem, hogy átvetted?!
lehet aláhamisította aki kiszállította