d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1135113521353135413554114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
May 28 2012 10:39am
Quote (CyberPunk666 @ 28 May 2012 17:20)
az unlockolást úgy értelmezem, hogy 1.9% ölte meg hellen diablot... ez nagyon durván kevés szerintem... Ennyire azért nem nehéz infernoig.


nekem 3-4 IRL haverom tolja most d3-t, +10 óra played timejuk van, mint nekem, s nightmare végén tartanak:D
edit. ja most olvastam tovább, h karikra értendő az 1.9%, nvm
de attól még mindig lassan haladnak:D

This post was edited by farki on May 28 2012 10:40am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2012 10:45am
hell zoltan q mennyi xp-t ad?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 10:46am
Quote (RRC @ May 28 2012 04:45pm)
hell zoltan q mennyi xp-t ad?


90k asszem
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 28 2012 10:46am
hell butcherral küzdeni elég élvezetes volt :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2012 10:47am
Quote (sylke @ 28 May 2012 18:46)
90k asszem


ty
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 28 2012 10:51am
de még a karakterek 1.8%-a is gecikevés szerintem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 28 2012 10:52am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 May 2012 18:51)
de még a karakterek 1.8%-a is gecikevés szerintem


annak is a nagy része force armoros wizard volt
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 10:53am
Quote (farki @ May 28 2012 05:34pm)
- Jövő héten jön az 1.02 patch, egyelőre csak apróbb finomhangolások, kisebb vátoztatások.

- Ez készíti majd elő az 1.03-as patchet, ahol komolyabban belenyúlnak majd a balanszba is – egyelőre nem tudni, mikor jön.

- Inferno: igen, szándékosan ilyen nehéz. Amivel nincsenek kibékülve, hogy a sebzések néha túl durvák, emiatt kicsit kiszámíthatatlanná válik a játékmenet. Ez mindenképp az 1.03 patch egyik fő fókusza lesz. Plusz, kicsit szeretnék eltolni az arányokat az offenzívabb játékstílus fele, ne csak a defenzív cuccokról szóljon a móka.

- Itemizáció: rengetegen jelezték, hogy gyengék a legendary tárgyak, és a mezei kékek is sokkal jobbak. A félreértése elkerülése végett bekerül a játékba az item level indikátor (a 60+ szintű tárgyakhoz), hogy ne hasonlítgassunk össze a más tierű tárgyakat, és emiatt ne írjunk síró posztokat. Emellet a legendary itemek fogni kapnak némi szeretgetést (értsd: buffokat, diverzitást) is az 1.03-ban. Ezek nem retroaktív változtatások lesznek, tehát nem fogják felülírni a patch-ig megszerzett tárgyak statisztikáit.

- Crafting: flawless square gemekig elég lesz 2 egyformát kombinálni 3 helyett. A blacksmith crafting costjait és a fejlesztés költségét csökkenteni fogják level 1-59 közti tárgyak esetén. Szintén 1.03.

- A PvP sincs ám elfelejtve, gőzerővel dolgoznak rajta, lesz hozzá majd PTR is.

- Pár fun fact:

    A megkreált karakterek 80%-a jelenleg level 1-30 között van.
    A játékosok 1.9%-a unlockolta Inferno-t.
    A HC karakterek 35%-a normal Act I-ben hal meg.
    A leggyakrabban használt skill/rúna kombók: Barbár: Best Served Cold, Demon Hunter: Lingering Fog, Wizard: Mirror Skin, Monk: Peaceful Repose, Witch Doctor: Numbing Dart

na, emiatt lesz draga az igg kezdeskor :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 10:54am
Quote (meatyowllegs @ May 28 2012 04:53pm)
na, emiatt lesz draga az igg kezdeskor :D


rmah majdnem 1 honap még, addigra ez böven többszöröse lesz
szoval nem, ezért pont nem lesz drágább az igg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 10:55am
Quote (meatyowllegs @ 28 May 2012 17:53)
na, emiatt lesz draga az igg kezdeskor :D


Azóta kiderült, hogy karakterek, csak balfasz fordítás.
Mondjuk az is kevés.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135113521353135413554114Next
Closed New Topic New Poll