d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1135013511352135313544114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,286
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
May 28 2012 10:26am
Quote (sylke @ 28 May 2012 18:12)
9k-ért volt bent egy 1h 860 dps fegyo
rámegyek h buy out, "bid failed", utána 10 másodpercre meg már el van adva
kurvajo az ah


ottvoltam, ugyan ez. :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 28 2012 10:27am
Quote (Namechange @ 28 May 2012 18:26)
ottvoltam, ugyan ez. :D


ifeel dolgozik
Member
Posts: 17,824
Joined: Oct 21 2006
Gold: 1,185.00
May 28 2012 10:28am
Quote (sylke @ 28 May 2012 17:22)
köszönöm a felvilágositást


Szivesen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 10:28am
Quote (estamas @ 28 May 2012 17:23)
Nem muszáj 10 nap alatt végigrusholni egy 5 éve várt játékot. Van, aki kiélvezi, meg van akinek nincs annyi ideje. A maradék 1.9% meg a fullkocka, akik megjelenés óta csak játszanak. :D


azért egy hétvégén el lehet jutni hell végére pl monkkal. Értem én, hogy nem mindenkinek van ideje, de 1.9% az akkor is kevésnek tűnik, azt hittem ennél több kocka van.

Quote (Cpt_Ghost @ 28 May 2012 17:24)
sok pleb
nem tudom, így különösebb effort nem volt benne, meg olyan kiemelkedően sokat /jól se játszunk sargeval, hogy 2 manben megcsináltuk, tényleg ennyire béna lenne az emberek 99%-a?


Én sem értem. Itt a subon szerintem fordított az arány, 98%-a a játékosoknak eljutott infernora.
/e igen tudom ez egy kocka forum, de akkor is.

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2012 10:28am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 10:29am
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2012 04:28pm)
azért egy hétvégén el lehet jutni hell végére pl monkkal. Értem én, hogy nem mindenkinek van ideje, de 1.9% az akkor is kevésnek tűnik, azt hittem ennél több kocka van.



Én sem értem. Itt a subon szerintem fordított az arány, 98%-a a játékosoknak eljutott infernora.


ja, hunsub miatt azt hittem h már legalább 75% infernon van
ezaz 1.8% szerintem tiszta kamu
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 10:31am
Quote (sylke @ 28 May 2012 17:29)
ja, hunsub miatt azt hittem h már legalább 75% infernon van
ezaz 1.8% szerintem tiszta kamu


megnéztem és azt történt amire számytottam, balfasz fordítás.
Nem a játékosok 1.9%-a, hanem a karaktereké...


itt az eredeti:
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4965215/Diablo_III_Design_Update_-28_05_2012#blog

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2012 10:32am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 10:32am
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2012 04:31pm)
megnéztem és azt történt amire számytottam, balfasz fordítás.
Nem a játékosok 1.9%-a, hanem a karaktereké...


jo lenne tudni mennyi karakter van
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 28 2012 10:33am
Quote (estamas @ 28 May 2012 18:23)
Nem muszáj 10 nap alatt végigrusholni egy 5 éve várt játékot. Van, aki kiélvezi, meg van akinek nincs annyi ideje. A maradék 1.9% meg a fullkocka, akik megjelenés óta csak játszanak. :D


én egyáltalán nem kockultam vele annyit, és inferno act 2-ben járok

mondjuk az is benne van a pakliban, hogy én 1 karakterrel játszok megjelenés óta, mások meg kipróbálják mindet valószínűleg

Quote (CyberPunk666 @ 28 May 2012 18:31)
megnéztem és azt történt amire számytottam, balfasz fordítás.
Nem a játékosok 1.9%-a, hanem a karaktereké...


itt az eredeti:
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4965215/Diablo_III_Design_Update_-28_05_2012#blog


na igen, így kicsit más

This post was edited by Klontar on May 28 2012 10:34am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2012 10:34am
Quote (sylke @ 28 May 2012 17:32)
jo lenne tudni mennyi karakter van


nekem van 6 karakterem, ebből 1 inferno, 1 meg hell act3.

kezd összeírni és meglesz... :D

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2012 10:34am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 10:34am
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2012 04:34pm)
nekem van 6 karakterem, ebből 1 inferno, 1 meg hell act3.


On average players have created 3 characters each
de azért kösz az infot.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1135013511352135313544114Next
Closed New Topic New Poll