Quote (estamas @ 28 May 2012 17:23)
Nem muszáj 10 nap alatt végigrusholni egy 5 éve várt játékot. Van, aki kiélvezi, meg van akinek nincs annyi ideje. A maradék 1.9% meg a fullkocka, akik megjelenés óta csak játszanak.

azért egy hétvégén el lehet jutni hell végére pl monkkal. Értem én, hogy nem mindenkinek van ideje, de 1.9% az akkor is kevésnek tűnik, azt hittem ennél több kocka van.
Quote (Cpt_Ghost @ 28 May 2012 17:24)
sok pleb
nem tudom, így különösebb effort nem volt benne, meg olyan kiemelkedően sokat /jól se játszunk sargeval, hogy 2 manben megcsináltuk, tényleg ennyire béna lenne az emberek 99%-a?
Én sem értem. Itt a subon szerintem fordított az arány, 98%-a a játékosoknak eljutott infernora.
/e igen tudom ez egy kocka forum, de akkor is.
This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2012 10:28am