d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11341351361371384303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 6 2011 12:31pm
Quote (jarabekg @ 6 Jun 2011 20:26)
zsan gyere játszani, meg kacsa is jöjjön


kivágott uh sorban állok, azt írja 5 perc uh várjatok meg pls :)
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 6 2011 07:27pm
na 11/8, kezdek belejönni. amúgy érdekes, de ilyenkor (időben) normálisabb emberek játszanak.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 7 2011 02:23am
Quote (zsansaccount @ 6 Jun 2011 17:41)
mondjuk most rusholtam hextechre, aztán sorc boots, aztán rylai's, aztán rabadon, aztán will of the ancients, majd a végén void és így volt asszem 513 AP + 1 szabad hely


Amugy ehhez meg annyit, hogy a Will-t inkabb elobb csinald meg, mint utobb. Ha lehet imo igy legyen az item order:
Tome
Sorc Boots
Tome-bol hextech
Needlessly Large Rod (1600)
Hextechbol WotA
Rylai's
Rabaddon
Es innen a tobbi.

Magyarazatkeppen annyit, hogy a WotA ad asszem 30 vagy 50APt mindenkinek korulotted, ez pedig early es mid gameben geci sok, late gameben viszont nem szamit annyira, ott mar sok lesz a magicres, etc, szoval hasznosabb koran elkesziteni.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 03:27am
Nocturne free2play *-*
kipróbálom
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 7 2011 03:31am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 7 2011 11:27am)
Nocturne free2play *-*
kipróbálom

Sok low elfogja válaaztani előlem pedig én megvettem >(
az a màsik kedvenc karim + op :D (kariválasztása az sms jelzés a telómon)

Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 03:45am
Quote (cowding @ Jun 7 2011 09:31am)
Sok low elfogja válaaztani előlem pedig én megvettem >(
az a màsik kedvenc karim + op :D (kariválasztása az sms jelzés a telómon)


hmm
játékban vagyok vele
nagyon jó: D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 7 2011 04:43am
Mik a f2p karik erre a hétre? :o
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 7 2011 04:47am
Quote (Smat @ Jun 7 2011 10:43am)
Mik a f2p karik erre a hétre? :o


Alistar
Garen
corki
caitlyn
janna
heimer
noc
gang
galio
veigar
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 7 2011 05:05am
Quote (Moonflow @ 7 Jun 2011 10:23)
Amugy ehhez meg annyit, hogy a Will-t inkabb elobb csinald meg, mint utobb. Ha lehet imo igy legyen az item order:
Tome
Sorc Boots
Tome-bol hextech
Needlessly Large Rod (1600)
Hextechbol WotA
Rylai's
Rabaddon
Es innen a tobbi.

Magyarazatkeppen annyit, hogy a WotA ad asszem 30 vagy 50APt mindenkinek korulotted, ez pedig early es mid gameben geci sok, late gameben viszont nem szamit annyira, ott mar sok lesz a magicres, etc, szoval hasznosabb koran elkesziteni.


spell vmap mit jelent? és a boots még a hextech előtt legyen meg full? kipróbálom ezt is mindjárt

Quote (zsansaccount @ 7 Jun 2011 03:27)
na 11/8, kezdek belejönni. amúgy érdekes, de ilyenkor (időben) normálisabb emberek játszanak.


erről még annyit, h volt annie és veigar is rajtam kívül és vmiért veigar ment középre... de aaaaannyira balfasz volt. éppen meghalt, aztán alsó sorban irtottam a két hőst, mikor hirtelen megjelent és elkezdett mellettem és catilyn mellett minionokat ölni és nézem, h WTF, mire kiírja, h beütötték a középső turretet. te persze baszik szólni, h mi van én meg nem is gondoltam volna, h ilyen korán üssenek be, uh nem néztem a turret életét.. a mid partnere 4 (!!!) szinttel volt fölötte
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 7 2011 05:55am
Quote (harcikacsa17 @ 7 Jun 2011 10:47)
Alistar - lekjobb tankok egyike
Garen - kipróbáljuk
corki - BAJUSZCORKI
caitlyn - nn
janna - nn
heimer - lassan már useless kari, annyit nerfeltek már rajta hogy YAYY
noc - nn
gang - pentakill ultival
galio - late gameban öten nem tudják leütni
veigar - utálom venyigárt, de azé szokott rám nagyokat baszni ha papír szarokkal vagyok


This.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11341351361371384303Next
Add Reply New Topic New Poll