Quote (kusziyoker @ Feb 7 2012 09:32pm)
Most mi van a Spartacussal? Újra lett forgatva az előző évad? Mert tudom hogy a főszereplő srác meghalt, de miért kellett ugyanazt leforgatni? mert akkor nem nézem meg.
az elso evad elozmenyeirol szol
mer forgattak volna ujra?
nekem egyik se tetszett btw