d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11341351361371381141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 8 2012 03:54am
Quote (Inakwo @ 7 Feb 2012 20:33)
melyik ugyan azt?
ujra forgatták? :D


Nkárón nézten, Spartacus: Vér és homok. Csak ugye egy másik főszereplővel, már a második résznél tartanak.. Megnéztem a képeket és ugyanolyannak tűnik mint a season 1, de most le is töltöttem majd meglátom
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 8 2012 03:57am
Quote (kusziyoker @ Feb 7 2012 09:32pm)
Most mi van a Spartacussal? Újra lett forgatva az előző évad? Mert tudom hogy a főszereplő srác meghalt, de miért kellett ugyanazt leforgatni? mert akkor nem nézem meg.


az elso evad elozmenyeirol szol
mer forgattak volna ujra?
nekem egyik se tetszett btw
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2012 04:12am
Quote (meatyowllegs @ 8 Feb 2012 10:57)
az elso evad elozmenyeirol szol
mer forgattak volna ujra?
nekem egyik se tetszett btw


az az Aréna Istenei

nem tudom miért forgatnák ujra, lehet mert uj a főszereplő
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Feb 8 2012 04:13am
Quote (kusziyoker @ Feb 8 2012 10:54am)
Nkárón nézten, Spartacus: Vér és homok. Csak ugye egy másik főszereplővel, már a második résznél tartanak.. Megnéztem a képeket és ugyanolyannak tűnik mint a season 1, de most le is töltöttem majd meglátom


az az uj évad spartakus csak hüjén rakták fell:)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 8 2012 04:17am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Feb 8 2012 12:13pm)
az az uj évad spartakus csak hüjén rakták fell:)


hüén*
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 9 2012 01:23pm
megnéztem végül az új Spartacust, nem ugyanaz, ez tényleg a köv évad és kibaszottul jó lett szerintem. Az első nem nagyon tetszett de ez kurvanagy. csak azért 10 ből 9es mert van egy rómaikori swingerparty benne és ott buzulnak is a többi meg olyan mint egy durvább softporno :D

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 9 2012 01:37pm
Quote (kusziyoker @ 9 Feb 2012 20:23)
megnéztem végül az új Spartacust, nem ugyanaz, ez tényleg a köv évad és kibaszottul jó lett szerintem. Az első nem nagyon tetszett de ez kurvanagy. csak azért 10 ből  9es mert van egy rómaikori swingerparty benne és ott buzulnak is a többi meg olyan mint egy durvább softporno :D


az első is olyan
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 14 2012 05:49am
Two and a half men uj része :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

geci,ennyit rég röhögtem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 14 2012 05:52am
chuck 4. évaddal is végeztem.

lehet csak én gondolom így, de szerintem a készítők nagyon elbarmolták ezt a sorozatot... jó pár résznél vágtam wtf fejet, hogy ez most mégis mi akar lenni, úgyhogy szerintem az 5. évad kimarad
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 14 2012 05:59am
Quote (H4xooR @ 14 Feb 2012 12:49)
Two and a half men uj része :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

geci,ennyit rég röhögtem


én a 9. évadot kaszáltam egy az egyben
Charlie sheen nélkül nem ugyan az a sorozat és szerintem nagyon gyengus
Go Back To Magyar Topic List
Prev11341351361371381141Next
Add Reply New Topic New Poll