d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1134135136137138257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 20 2010 08:39am
Quote (Winster @ 20 Sep 2010 15:33)
Ezek ugyan úgy nemérnek semmit nlen, mint laddren, mert annyi van belőle, mint a tenger. Ha okos vagy, inkább a rúnákat adod el jó áron reset előtt. Sokszor a Lo-t is 10x áron elviszi a sok majom, majd pedig kirakja a szart se érő griefet.


this, nagyon
és nem csak hr-ek^^
spirit rúnákat, craft rúnákat is nagyon keresik, ki kell fogni egy overpricert és full of win
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Sep 20 2010 12:42pm
hát akkor lehet h a rúnákat majd meg próbálom eladni jöv héten bár nem tom annyira lehet lusta leszek hozzá :D szar h ilyen hamar jött a reset :S vajon a köv is ilyen hamar fog jönni ? mer lehet akkor bele se kezdek a kövibe :S:S lehet 1böl hamerr palát kezdek és csak arra költök nem tom :S
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Sep 26 2010 04:08pm
A fegyvereknek is változó dmg-je lesz upgrade után, mint pl az armoroknak, vagy az állandó?

This post was edited by Fezmin on Sep 26 2010 04:08pm
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Sep 26 2010 04:09pm
Quote (Fezmin @ Sep 27 2010 12:08am)
A fegyvereknek is változó dmg-je lesz, upgrade után mint pl az armoroknak, vagy az állandó?


Megváltozik a dmg. (több lesz)

This post was edited by LindaPpP on Sep 26 2010 04:09pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 26 2010 04:09pm
Quote (Fezmin @ Sep 26 2010 10:08pm)
A fegyvereknek is változó dmg-je lesz, upgrade után mint pl az armoroknak, vagy az állandó?


igen
ha pl flailt upgradelsz knoutra akkor a knout damjat ugyanugy megkapja + a weaponon levo edet
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 26 2010 04:09pm
Quote (Fezmin @ Sep 26 2010 10:08am)
A fegyvereknek is változó dmg-je lesz upgrade után, mint pl az armoroknak, vagy az állandó?

okj

amugy igen

Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 26 2010 04:09pm
Quote (Fezmin @ Sep 26 2010 11:08pm)
A fegyvereknek is változó dmg-je lesz upgrade után, mint pl az armoroknak, vagy az állandó?


ofc
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Sep 27 2010 12:41am
Szerintetek nagy hülyeség hammer palával kezdeni ? (eddig mindig mf sorcal kezdtem h legyen tárgy keresőm de az azzal telt h magát a mf sorcot felruházzam és nem maradt semmi a hammer palámra) ezért gondoltam azt h hammer pala az első kari és chaos runokat nyomnak ahhoz végül is nem kell tele és sok minden pottyanhat ott is mit gondoltok ?
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Sep 27 2010 12:52am
Quote (Khaszas @ Sep 27 2010 08:41am)
Szerintetek nagy hülyeség hammer palával kezdeni ? (eddig mindig mf sorcal kezdtem h legyen tárgy keresőm de  az azzal telt h magát a mf sorcot felruházzam és nem maradt semmi a hammer palámra) ezért gondoltam azt h hammer pala az első kari és chaos runokat nyomnak ahhoz végül is nem kell tele és sok minden pottyanhat ott is mit gondoltok ?


Inkább dest kulcsokért szaladgálj vele szerintem, de amúgy jó ötlet : )

(Travincal, chaos sanctuary, nithalak simán menni fog vele)

This post was edited by LindaPpP on Sep 27 2010 12:53am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 27 2010 01:10am
Quote (Khaszas @ 27 Sep 2010 08:41)
Szerintetek nagy hülyeség hammer palával kezdeni ? (eddig mindig mf sorcal kezdtem h legyen tárgy keresőm de  az azzal telt h magát a mf sorcot felruházzam és nem maradt semmi a hammer palámra) ezért gondoltam azt h hammer pala az első kari és chaos runokat nyomnak ahhoz végül is nem kell tele és sok minden pottyanhat ott is mit gondoltok ?


Hammerpalával elég sokmindent lehet ölni ahhoz, hogy jövedelmező legyen. Mellesleg lesz egy high lvl palád ha valakinek mondjuk kéne egy übertrist leöléséhez.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1134135136137138257Next
Closed New Topic New Poll