d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11341351361371381650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 31 2009 09:14am
Quote (xLestatx @ Mon, 31 Aug 2009, 16:14)
hm? oO


olvasd el mégegyszer a postom

This post was edited by lacketto on Aug 31 2009 09:15am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Aug 31 2009 12:26pm
mondjatok jo scifit
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Aug 31 2009 12:29pm
Quote (dunaicapa @ Mon, Aug 31 2009, 06:26pm)
mondjatok jo scifit


psycho
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 31 2009 05:44pm
Quote (Anarkin @ Mon, 31 Aug 2009, 00:24)
Nem értem, hogy mindenki csak szidja, mégis ez folyik a csapból is :o

Nekem nem tetszett, de bajom sem volt vele - egyszernézős, de lekötött


Nincs mit érteni ezen. Van egy réteg, akikből sokat lehet keresni (tinik), mivel könnyen befolyásolhatók, viszonylag egyszerű módszerekkel tömegek foghatók meg. Ugyanez megy zenében is, nemcsak filmben. Megfelelő reklám, megfelelő minőség, tartalom nem kell sok, és hangosabban fognak éljenezni egy "sztárt", mint egy brutálmetál énekes tud üvölteni.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 4 2009 08:05am
dazed and confused

70es évek tinédzserei
sex, drugs, rock 'n' roll

niggereknek kötelező ^^
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 4 2009 08:07am
Underworld 1, 2, 3
Jackass 1, 2
Trópusi vihar
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 4 2009 08:21am
Quote (baxy016 @ Fri, Sep 4 2009, 03:07pm)
Underworld 1, 2, 3
Jackass 1, 2
Trópusi vihar


underworld három egy rakás szar volt
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 4 2009 08:23am
Quote (dunaicapa @ Mon, Aug 31 2009, 06:26pm)
mondjatok jo scifit


csillagkapu sorozat is és a film is jó szerintem
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Sep 4 2009 08:38am
most szedem a halo warst meg a brunot
halo warst latta mar valaki ? ?_?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 4 2009 09:14am
ice age 3

underworld 3

harry potter 3 (vmikor mostanában ment az rtl-en)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11341351361371381650Next
Add Reply New Topic New Poll