Quote (Anarkin @ Mon, 31 Aug 2009, 00:24)
Nem értem, hogy mindenki csak szidja, mégis ez folyik a csapból is

Nekem nem tetszett, de bajom sem volt vele - egyszernézős, de lekötött
Nincs mit érteni ezen. Van egy réteg, akikből sokat lehet keresni (tinik), mivel könnyen befolyásolhatók, viszonylag egyszerű módszerekkel tömegek foghatók meg. Ugyanez megy zenében is, nemcsak filmben. Megfelelő reklám, megfelelő minőség, tartalom nem kell sok, és hangosabban fognak éljenezni egy "sztárt", mint egy brutálmetál énekes tud üvölteni.