Quote (mikszer @ Tue, Jul 15 2008, 01:38am)
én inkabb azt remelem h nem lesz ennyi hax meg minden szar mint d2-ben
*otok,*h, *rade hack stb..
ez totál alap. persze hogy nem lesz
legalább is egy pár évig.
This post was edited by iFeelAlone on Jul 14 2008 06:40pm