d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1134613471348134913504114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 28 2012 06:46am
megprobaltam inferno diat
phase 2 nem megy
:(

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 28 2012 07:31am
Quote (Moonflow @ 28 May 2012 13:41)
Esett Doombringer. +250 damage!!!111

http://i50.tinypic.com/118izpc.jpg


ez a unique cuccok meggyalázása
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 28 2012 07:33am
amúgy szánalmas, hogy a legendary cuccok 80%-a egy raklap szar
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 28 2012 07:58am
my templar knows this feel bro
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 28 2012 08:24am
a tetves kurva anyját a butchernek srsly
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 28 2012 08:37am
zoltun kulle elötti 2 dungeont farmolom
egész jo, nincsenek olyan szopatos championok mint a2ben általában
mondjuk most pont kaptam fast reflect dmges rock giantet (ami ráadásul vissza is lövi rám a missilet azzal a sand armorral vagy mivel)
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 28 2012 08:39am
Magdolnát megéri runolni szerintetek?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 28 2012 08:50am
hell act1 környékén jár valaki? kezdek kiborulni a public gamektől
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 28 2012 08:55am
mennyi resi vagy mi a kurva anyja kell a2-re, hogy ne haljak minden elementál sebzéstől egyből?
65-66% damredem van mindenre, mi az isten faszáért vagyok 2-3 hit?

oké, hogy jó ha nehéz a játék, de ez már túlzás bazdmeg ami itt megy.


közelharcival kb. impossibru

This post was edited by TouchCow on May 28 2012 08:56am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
May 28 2012 08:59am
majdnem annyi élete van egy rare dune treshernek, mint a1-ben butchernek lol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1134613471348134913504114Next
Closed New Topic New Poll