mennyi resi vagy mi a kurva anyja kell a2-re, hogy ne haljak minden elementál sebzéstől egyből?
65-66% damredem van mindenre, mi az isten faszáért vagyok 2-3 hit?
oké, hogy jó ha nehéz a játék, de ez már túlzás bazdmeg ami itt megy.
közelharcival kb. impossibru
This post was edited by TouchCow on May 28 2012 08:56am