Quote (Smat @ Apr 27 2016 04:37pm)
Tavaly május körül otthagyott az akkori nőm, eléggé kivoltam, a vizsgákat elbasztam, megvágtak, nem mentem vissza szeptemberben de legalább dolgoztam, decemberben találkoztam a mostani exemmel, január végén felköltöztem hozzá aztán kivettünk együtt egy házat úgy hogy neki még volt bérlése egy másik helyen de csak 1 szobája volt, most meg másfél hete kirakott.
Ő az a csaj akiről még 4-5 éve beszéltem hogy próbálom noszogatni hogy költözzön ki, megint összehozott minket a szerencse decemberben, szóval cardiffból huddersfieldbe költöztem, most itt vagyok egyedül egy házban, nem ismerek senkit, munka most nincs, szóval kezdek kifogyni a pénzből, meg az életkedvből is.
Akkor nagyon jó ötlet minden nap bebaszni meg betépni