Quote (cowding @ Apr 27 2016 10:12am)
vegtelen penzed van
hazakat adnal el milliardoker
azert a nice nyomor kicsit rámászott már az agyadra
amugy egy ark vagy valami kurva jó lehet, de csak respawnal ofc
hcben kb mindegyik játék öngyilkosság a farmvillen kivül
:DDD
true
ebbe bele se gondoltam
mind1 lenyeg az h ne kelljen csinalni semmit :XD
Quote (AngryBug @ Apr 27 2016 10:23am)
saints row, maga a játék nem a legjobb de irl szívesen átmennék egy virtuális világba ahol bármennyiszer meghallhatok, szuperképességeim vannak (telekinézis, iceblast, gyors futás etc)
saints row 4-el nyomtam csinaltam egy tök szexi csajt tök jó ruhákkal
de jo volt
lehet leszedem megint
This post was edited by Senee on Apr 27 2016 04:25am