Quote (daneeka10 @ 8 Feb 2012 17:40)
Azok közül a lemezek közül amiken még Syd Barret is rajta van melyiket érdemes elkezdeni hallgatni? Nekem asszem az Atom Heart Mother a legrégebbi amit hallgattam tőlük de kiváncsi vagyok milyen volt Gilmour nélkül.
annyira nem lehet nehéz a választás, mert a pipert még kb ő szerezte, a saucerful of secretsen már csak közreműködött, a többiben meg ott se volt