d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11331341351361374303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 6 2011 10:02am
Kassadinom 1 kicsit papír, apval nincs baj, 20 perc után már 2 q a nagyrésze, de gangeknél nagyon kifocusolnak és lifeom az igen keves. Banshee egy gecijó item, de az a +375hp.. hát na, lehetne az több is, de MR miatt viszont nem hagyhatom ki.
Mejai
Rabadon
Sorc boots
Banshee
Archangel
Lich bane

Ez az elképzelésem, de még így is nagyonnagyon 1hit vagyok hiába van ultiból telém, meg +ként D-n a cleanse.
Any idea?

/e
Rod of ages hülyeség?

This post was edited by Smat on Jun 6 2011 10:03am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2011 10:34am


WOOOT
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 10:38am
Quote (Smat @ 6 Jun 2011 17:02)
Kassadinom 1 kicsit papír, apval nincs baj, 20 perc után már 2 q a nagyrésze, de gangeknél nagyon kifocusolnak és lifeom az igen keves. Banshee egy gecijó item, de az a +375hp.. hát na, lehetne az több is, de MR miatt viszont nem hagyhatom ki.
Mejai
Rabadon
Sorc boots
Banshee
Archangel
Lich bane

Ez az elképzelésem, de még így is nagyonnagyon 1hit vagyok hiába van ultiból telém, meg +ként D-n a cleanse.
Any idea?

/e
Rod of ages hülyeség?


Lich Bane-t felejtsd el Kassadinon. Az pozicioddal van a baj. Rossz helyen vagy a teamfightban. Kivulrol kell blastolgatni, es az ultidat ne arra hasznald, hogy befele ugorj, hanem, hogy kifele a team fightbol. Ha focusolnak, egyszeruen run, aztan kesz. RoA nem rossz item, de igazabol inkabb Void Staff helyette. Bar en mindig glasscannonosre epitem Kassadint.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 6 2011 10:41am
Quote (Moonflow @ 6 Jun 2011 17:53)
Mert sokan ugy gondoljak, hogy "ha mar hpt szopok amugy is, akkor miert ne tobbet mar, egy hextech-kel vagy 5-tel". Szerintem baromsag. Kell ra a hextech, de nem rusholva.



Keyword: szerinted. Izlesek es pofonok, I guess.


mondjuk most rusholtam hextechre, aztán sorc boots, aztán rylai's, aztán rabadon, aztán will of the ancients, majd a végén void és így volt asszem 513 AP + 1 szabad hely
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 10:42am
Quote (zsansaccount @ 6 Jun 2011 17:41)
mondjuk most rusholtam hextechre, aztán sorc boots, aztán rylai's, aztán rabadon, aztán will of the ancients, majd a végén void és így volt asszem 513 AP + 1 szabad hely


Ez igy kb standard, es tokeletes. Szerintem, legalabbis. Maradek slotba megy egy Hourglass, amit akkor nyomsz el, ha fokuszolnak, es a poolod cooldownon van.

This post was edited by Moonflow on Jun 6 2011 10:43am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 6 2011 11:16am
Quote (Moonflow @ 6 Jun 2011 16:38)
Lich Bane-t felejtsd el Kassadinon. Az pozicioddal van a baj. Rossz helyen vagy a teamfightban. Kivulrol kell blastolgatni, es az ultidat ne arra hasznald, hogy befele ugorj, hanem, hogy kifele a team fightbol. Ha focusolnak, egyszeruen run, aztan kesz. RoA nem rossz item, de igazabol inkabb Void Staff helyette. Bar en mindig glasscannonosre epitem Kassadint.


Oks. Most toltam rankedon 8/2-t vele, 20 perc után ahogy említettem mindenki 1-2 q volt.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2011 11:30am
Quote (Moonflow @ Jun 6 2011 05:42pm)
Ez igy kb standard, es tokeletes. Szerintem, legalabbis. Maradek slotba megy egy Hourglass, amit akkor nyomsz el, ha fokuszolnak, es a poolod cooldownon van.


én mondtam neki :wub:

also:



kis zsan :c

This post was edited by N4aBz on Jun 6 2011 11:38am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 6 2011 11:38am
Quote (N4aBz @ 6 Jun 2011 19:30)
én mondtam neki :wub:

also:

http://i53.tinypic.com/14ieexu.jpg


ezaz legyen még több emlék a szégyenemről :D

itemekkel meg kösz a helpet, hourglasst megnézem

This post was edited by zsansaccount on Jun 6 2011 11:39am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2011 11:39am
Quote (zsansaccount @ Jun 6 2011 06:38pm)
ezaz legyen még több emlék a szégyenemről :D


ha szóltál volna hogy switcheljunk lanet. :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2011 12:26pm
zsan gyere játszani, meg kacsa is jöjjön
Go Back To Magyar Topic List
Prev11331341351361374303Next
Add Reply New Topic New Poll