d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11331341351361371141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2012 05:07am
Quote (ecneB @ 7 Feb 2012 12:06)
befejeztem sherlock-ot.. ujra kene neznem az utso reszt. nem vilagos, hogy pontosan mi is tortent.. sherlock-ot gondolom nem fogjak kiirni a sorozatbol, meg a vegen is ott all.. szal akkor wut happened, vmi sherlock igazan felvilagosithatna setet elmemet.


Minek lőjük le a dolgot...vagy rájössz magadtól vagy majd s3ban kiderül :D

This post was edited by Rawen on Feb 7 2012 05:07am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 7 2012 05:09am
Quote (HunIndex @ Feb 6 2012 10:58pm)
Már réges-rég el kellett volna kezdenem nézni a Californication-t. Gecire bejön.

Tetszik a főszereplő magyar hangja.
Lehet darabokra tépni.


ne aggodj, itt a subon szeretjuk a bmeseket
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 7 2012 05:11am
Quote (ecneB @ 7 Feb 2012 13:06)
befejeztem sherlock-ot.. ujra kene neznem az utso reszt. nem vilagos, hogy pontosan mi is tortent.. sherlock-ot gondolom nem fogjak kiirni a sorozatbol, meg a vegen is ott all.. szal akkor wut happened, vmi sherlock igazan felvilagosithatna setet elmemet.


én se vágtam
meg a nagyfilmben sem értettem, hogy hogy élte túl, amikor lezuhantak egy 212312km mély szakadékba

szerintem eléggé elbaszták ezzel az egészet
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2012 05:12am
Quote (Rawen @ 7 Feb 2012 13:07)
Minek lőjük le a dolgot...vagy rájössz magadtól vagy majd s3ban kiderül :D


FUUUU, de most rly.. nem szeretek semmit ujranezni, este mar nem voltam kepben tulzottan, inkabb lajtos jobaratokat kellett volna neznem.. :c
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2012 05:14am
Quote (TouchCow @ 7 Feb 2012 12:11)
én se vágtam
meg a nagyfilmben sem értettem, hogy hogy élte túl, amikor lezuhantak egy 212312km mély szakadékba

szerintem eléggé elbaszták ezzel az egészet


Nem láttam a moviet de elvileg valami ilyesmi van a könyvekben is mint ami a sorozatban volt szóval szerintem meg lesz magyarázva.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2012 05:16am
Quote (Rawen @ 7 Feb 2012 13:14)
Nem láttam a moviet de elvileg valami ilyesmi van a könyvekben is mint ami a sorozatban volt szóval szerintem meg lesz magyarázva.


konyv amugy milyen? szeretek olvasni, de eddig vhogy nagyon nem jottek be a hasonlo temaju iromanyok. ezert is csodalkoztam, hogy a sorozat ennyire tetszik. filmet sem lattam, nem tul hollywood-i a cucc?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 7 2012 05:21am
Quote (ecneB @ 7 Feb 2012 12:16)
konyv amugy milyen? szeretek olvasni, de eddig vhogy nagyon nem jottek be a hasonlo temaju iromanyok. ezert is csodalkoztam, hogy a sorozat ennyire tetszik. filmet sem lattam, nem tul hollywood-i a cucc?


nekem a kedvenc filmjeim között van
mivel kurvára tetszik a story és nagyon szeretem Robert Downey Jr-t

bár itt sokan fikázzák.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Feb 7 2012 05:49am
Quote (ecneB @ 7 Feb 2012 13:16)
konyv amugy milyen? szeretek olvasni, de eddig vhogy nagyon nem jottek be a hasonlo temaju iromanyok. ezert is csodalkoztam, hogy a sorozat ennyire tetszik. filmet sem lattam, nem tul hollywood-i a cucc?


az első rész kibaszott jó volt sztem, de a 2. jobb.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Feb 7 2012 01:32pm
Most mi van a Spartacussal? Újra lett forgatva az előző évad? Mert tudom hogy a főszereplő srác meghalt, de miért kellett ugyanazt leforgatni? mert akkor nem nézem meg.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 7 2012 01:33pm
Quote (kusziyoker @ 7 Feb 2012 20:32)
Most mi van a Spartacussal? Újra lett forgatva az előző évad? Mert tudom hogy a főszereplő srác meghalt, de miért kellett ugyanazt leforgatni? mert akkor nem nézem meg.


melyik ugyan azt?
ujra forgatták? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11331341351361371141Next
Add Reply New Topic New Poll