Quote (ecneB @ 7 Feb 2012 13:06)
befejeztem sherlock-ot.. ujra kene neznem az utso reszt. nem vilagos, hogy pontosan mi is tortent.. sherlock-ot gondolom nem fogjak kiirni a sorozatbol, meg a vegen is ott all.. szal akkor wut happened, vmi sherlock igazan felvilagosithatna setet elmemet.
én se vágtam
meg a nagyfilmben sem értettem, hogy hogy élte túl, amikor lezuhantak egy 212312km mély szakadékba
szerintem eléggé elbaszták ezzel az egészet