d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Képek Szép Nőkről > Szabályok Az Első Hozzászólásban
Prev11331341351361371856Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2009 06:59am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 8 Jan 2009, 14:57)
valoszinuleg azert jott egy ilyen 18 eves csaj a jspre, mert nm talal tarsat a valo eletben, s azt akarja, h par nyuzge 15eves pr0gamer rahajtson.


sose lehet tudni

de ki mondta hogy azé kell ide hivni? csak mivel magyar nézzen be ide is na...

különben is nem vagyok 15 mad.gif
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 8 2009 07:00am
Quote (Inakwo @ Thu, 8 Jan 2009, 14:59)
sose lehet tudni

de ki mondta hogy azé kell  ide hivni? csak mivel magyar nézzen be ide is na...

különben is nem vagyok 15 mad.gif


ricire gondoltam konkretan a 15nel, ricire, meg a testi fejlettsegre.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2009 07:04am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 8 Jan 2009, 15:00)
ricire gondoltam konkretan a 15nel, ricire, meg a testi fejlettsegre.


őt meg letiltja vagy valami smile.gif

tudom hogy kikre gondoltál wink.gif csak vicceztem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 8 2009 07:05am
Quote (Inakwo @ Thu, 8 Jan 2009, 15:04)
őt meg letiltja vagy valami smile.gif

tudom hogy kikre gondoltál wink.gif csak vicceztem


nekem te ne viccezgesse, mert akkor en rogohcsezem

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 8 2009 07:05am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2009 07:06am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 8 Jan 2009, 15:05)
nekem te ne viccezgesse, mert akkor en rogohcsezem


rendben sad.gif

de neked meg 10k volt és sehol egy topik sad.gif ez szörnyűűűűűűű
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 8 2009 07:28am
sved uszono

Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2009 07:29am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, 8 Jan 2009, 15:28)
sved uszono

http://www.boston.com/lifestyle/fashion/stylephile/woody_allen.jpg


szexi vagy nem?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2009 07:32am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Jan 8 2009, 01:28pm)
sved uszono

<IMG alt="" src="http://www.boston.com/lifestyle/fashion/stylephile/woody_allen.jpg">


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 8 2009 07:33am
Quote (CyberPunk666 @ Thu, Jan 8 2009, 02:28pm)
sved uszono

http://www.boston.com/lifestyle/fashion/stylephile/woody_allen.jpg


A sok koksz megtette a hatását.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 8 2009 07:34am
Quote (beni @ Thu, 8 Jan 2009, 15:33)
A sok koksz megtette a hatását.


és szemüveges lett? huh.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11331341351361371856Next
Add Reply New Topic New Poll