Quote (dunaicapa @ Mon, 14 Jul 2008, 09:10)
wich doctor = vajákos
szerintetek lehet majd forgatni a képet?
ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne
nem biztos de én úgy tudom nem lehet majd
de elnézve a kézzel rajzolt fákat/háttereket nem túl valószínű, de jobb is így
nekem jobban tetszik így mintha vmi vacak 3d-s fákat kellene néznem
más d1ablo-szerű játékban is csak akkor forgattam a kamerát ha a pálya úgy volt megszerkesztve hogy szinte rákényszerített...
This post was edited by Szerintem on Jul 14 2008 02:34am