d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11331341351361374114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jul 13 2008 03:26pm
Quote (Floodban @ Sun, 13 Jul 2008, 23:25)
'k'


a színvonal..
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 13 2008 08:01pm
Quote (H4xooR @ Sun, 13 Jul 2008, 22:26)
a színvonal..


Hol, mi? O_O Mi ez a "szinvonal" melyet emlegetsz?
Mi nem asszocialunk ilyen butasagokkal, mint a szinvonal.

This post was edited by kabraxis6 on Jul 13 2008 08:01pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 13 2008 10:21pm
Quote (sondor @ Sun, Jul 13 2008, 11:25pm)
mindenki leszarja ezt a szar d3-t


Istenem hogy te mekkora faszkalap vagy.
Olyan faszságokért sírsz, ennyi erővel miért nem legit a hero editor bneten? Ha ennyire szerelmes vagy a kiskapukba meg csalásokba.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 14 2008 12:58am
nah végigvittem a diablo 1et smile.gif
a távolsági lények elfutó/eltelezeő lények nyagon szivatósak voltak, de deabloval egyszerűen szembeálltam és addig vertem míg ki nem feküdt, még csak meg sem sebzett sad.gif
dia in d2>dia in d1
remélem d3as jó nehéz lesz

btw nem tudja vki hol lehet megtalálni a záróanimáció szövegét magyarul? sad.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jul 14 2008 01:10am
wich doctor = vajákos laugh.gif

szerintetek lehet majd forgatni a képet?

ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 14 2008 01:40am
Quote (ElCapitano @ Mon, Jul 14 2008, 04:21am)
Istenem hogy te  mekkora faszkalap vagy.
Olyan faszságokért sírsz, ennyi erővel miért nem legit a hero editor bneten? Ha ennyire szerelmes vagy a kiskapukba meg csalásokba.


xdddd

Quote (dunaicapa @ Mon, Jul 14 2008, 07:10am)
wich doctor = vajákos  laugh.gif

szerintetek lehet majd forgatni a képet?

ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne


sztem az megjobban elbaszna v nemtom

This post was edited by sondor on Jul 14 2008 01:50am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 14 2008 02:32am
Quote (dunaicapa @ Mon, 14 Jul 2008, 09:10)
wich doctor = vajákos  laugh.gif

szerintetek lehet majd forgatni a képet?

ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne

nem biztos de én úgy tudom nem lehet majd
de elnézve a kézzel rajzolt fákat/háttereket nem túl valószínű, de jobb is így
nekem jobban tetszik így mintha vmi vacak 3d-s fákat kellene néznem
más d1ablo-szerű játékban is csak akkor forgattam a kamerát ha a pálya úgy volt megszerkesztve hogy szinte rákényszerített...

This post was edited by Szerintem on Jul 14 2008 02:34am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 14 2008 02:33am
Quote (dunaicapa @ Mon, Jul 14 2008, 08:10am)
wich doctor = vajákos  laugh.gif

szerintetek lehet majd forgatni a képet?

ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne


Én úgy tudom, hogy nem lehet majd nézetet váltani. Mondjuk én örülök is ennek, valahogy bejön a diablo2 rajzolt grafikája.
Banned
Posts: 4
Joined: Jul 14 2008
Gold: 0.00
Jul 14 2008 02:36am
Quote (dunaicapa @ Mon, Jul 14 2008, 07:10am)
wich doctor = vajákos  laugh.gif

szerintetek lehet majd forgatni a képet?

ingame videoban nem forgaták,
de egy 2008as gameben azé gáz lenne


sztem ha 2ds grafikaval jonne ki akkor is max 91% lenne, nem 95 tongue.gif
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jul 14 2008 02:15pm
bump biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev11331341351361374114Next
Closed New Topic New Poll