Quote (Sajage @ Thu, 3 Sep 2009, 15:52)
nálam semmi féle új fül nincs
annyi a különbség hogy nincs popup
annyiból lehet nálam észrevenni az új pmet hogy ottvan a Messages: x mellett hogy (1 new)
bug? : o
Nekem meg soha nem is volt popup.
Mindig eszrevettem eddig is a (1 new)-ból.
np4i
Nem tudom milyen az uj update :c