d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1133134135136137232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 3 2009 05:00am
sztem is faja az új pm értesítő
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Sep 3 2009 07:52am
Quote (sondor @ Wed, 2 Sep 2009, 18:49)
annyi h felul lesz 1 kicsi eszrevehetetlen szar fül ~~ mind1


nálam semmi féle új fül nincs
annyi a különbség hogy nincs popup
annyiból lehet nálam észrevenni az új pmet hogy ottvan a Messages: x mellett hogy (1 new)
bug? : o
Member
Posts: 2,683
Joined: May 27 2009
Gold: 0.50
Sep 3 2009 08:23am
nekem a régi megoldás jobban tetszett, hamarabb észrevettem a pm-et
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 3 2009 08:57am
Nekem a popup ablak ki volt kapcsolva mióta jsp-zek, de most emiatt visszakapcsoltam mikor Paul megcsinálta, és szerintem teljesen jó
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 3 2009 10:20am
Quote (Sajage @ Thu, 3 Sep 2009, 15:52)
nálam semmi féle új fül nincs
annyi a különbség hogy nincs popup
annyiból lehet nálam észrevenni az új pmet hogy ottvan a Messages: x mellett hogy (1 new)
bug? : o


Nekem meg soha nem is volt popup.
Mindig eszrevettem eddig is a (1 new)-ból.
np4i
Nem tudom milyen az uj update :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 3 2009 03:33pm
Quote (Klontar @ Thu, 3 Sep 2009, 18:20)
Nekem meg soha nem is volt popup.
Mindig eszrevettem eddig is a (1 new)-ból.
np4i
Nem tudom milyen az uj update :c


elegáns
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 3 2009 03:37pm
Awesome update Paul, thank you so much :)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 4 2009 04:25am
Quote (Vharimatras @ Thu, 3 Sep 2009, 23:37)
Awesome update Paul, thank you so much :)


:baby:
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 6 2009 02:53am
Valahol azt olvastam régebben, hogy ha kilépek jsp-ről (bezárom a böngészőt), akkor egy bizonyos ideig azt hazudja a rendszer, hogy még onlány vagyok. Ez urban legend lenne, vagy tényleg igaz? És ha igaz, akkor mennyi ideig vagyok fake onlány?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 6 2009 02:53am
Quote (Genthor @ Sun, Sep 6 2009, 09:53am)
Valahol azt olvastam régebben, hogy ha kilépek jsp-ről (bezárom a böngészőt), akkor egy bizonyos ideig azt hazudja a rendszer, hogy még onlány vagyok. Ez urban legend lenne, vagy tényleg igaz? És ha igaz, akkor mennyi ideig vagyok fake onlány?


20 perc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1133134135136137232Next
Closed New Topic New Poll