d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11321331341351361363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 20 2013 02:14pm
Quote (zsansaccount @ 20 Dec 2013 20:41)
na kezdtem egy warrior deck-et is, felhúzok mindenkit lvl 10-re

érdemes arcanite reaper-t használni vagy inkább 2 fiery axe?


is-is :)

rawen - shaman ellen mindig a boardclearre menj, és csak azutan usd az arcát. az esetek 99%ban.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 20 2013 02:25pm
Quote (zsansaccount @ 20 Dec 2013 21:41)
na kezdtem egy warrior deck-et is, felhúzok mindenkit lvl 10-re

érdemes arcanite reaper-t használni vagy inkább 2 fiery axe?


fiery war axe az egyik (ha nem a) legjobb kartya a jatekban

arcanite reaper is hasznos, ezek a weaponok altalaban marhanagy card advantage-et adnak a hpd karara

szoval mind2
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 20 2013 02:43pm
Quote (qkatz @ 20 Dec 2013 22:14)
is-is :)

rawen - shaman ellen mindig a boardclearre menj, és csak azutan usd az arcát. az esetek 99%ban.


Quote (bajcli @ 20 Dec 2013 22:25)
fiery war axe az egyik (ha nem a) legjobb kartya a jatekban

arcanite reaper is hasznos, ezek a weaponok altalaban marhanagy card advantage-et adnak a hpd karara

szoval mind2


néztem egy kis streamet és mióta úgy játszok, h igyekszem kártya előnybe kerülni, azóta többet nyerek lényegesen, köszi a tippeket! akkor rakok be egy reaper-t is! :)
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 20 2013 04:05pm
Átlag mennyi class spell cardot érdemes beletenni a pakliba? és nincs valami build hogy melyiknél mit éri meg?
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 20 2013 04:08pm
Quote (Tommy_hun @ 20 Dec 2013 23:05)
Átlag mennyi class spell cardot érdemes beletenni a pakliba? és nincs valami build hogy melyiknél mit éri meg?


class specifikus kártyára gondolsz? nemcsak spellek lehetnek. eltérö fajonként, meg attol is nagyon fugg milyen decket akarsz. de általában 10-15db szokott lenni nagyjából
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 10:54am
tfw folyamatosan érzem mesh feeljeit
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 21 2013 11:20am
Quote (Rawen @ 21 Dec 2013 18:54)
tfw folyamatosan érzem mesh feeljeit


mesh feeljei az egesz vilag feeljei
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 02:01pm
lightspawn/lightwell/divine spirit/etc priestet játszok, tudok valamit kezdni a rugókkal vagy csak natural counter és törődjek bele
hiába próbálom baitelni az assassinatet/sapet meg hasonlókat a gyengébb minionjaimra meg tartogatni a buffokat így is állandóan megvernek

This post was edited by Rawen on Dec 21 2013 02:01pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 21 2013 02:07pm
Quote (Rawen @ Dec 21 2013 08:01pm)
lightspawn/lightwell/divine spirit/etc priestet játszok, tudok valamit kezdni a rugókkal vagy csak natural counter és törődjek bele
hiába próbálom baitelni az assassinatet/sapet meg hasonlókat a gyengébb minionjaimra meg tartogatni a buffokat így is állandóan megvernek


még én retard se vagyok olyan hülye hogy az 5 manás assassinatet 1/1 meg 2/2 szarokra nyomjam rá
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 02:08pm
Quote (Senee @ 21 Dec 2013 21:07)
még én retard se vagyok olyan hülye hogy az 5 manás assassinatet 1/1 meg 2/2 szarokra nyomjam rá


nincs is olyanom de azért egy unbuffed lightspawnra vagy temple enforcer-re elmennek és ha van még1 a kezemben akkor már jó lehet de még így is iszonyat szenvedős

This post was edited by Rawen on Dec 21 2013 02:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11321331341351361363Next
Add Reply New Topic New Poll