d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11321331341351365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2012 12:49pm
Quote (lekaszalom @ 7 Feb 2012 19:46)
nem tudom ki voltam régen...


Nem baj,ugyanolyan nyomorék maradtál mint voltál.
Member
Posts: 23
Joined: Jan 29 2012
Gold: 0.00
Feb 7 2012 12:49pm
Quote (Rawen @ Feb 7 2012 07:49pm)
Nem baj,ugyanolyan nyomorék maradtál mint voltál.


a-a... rosszabb.
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 8 2012 03:41am
Quote (szabika @ Feb 7 2012 05:16pm)
>tfw kapsz egy hívást hogy ugorj le a patikába terhességi tesztért mert mire hazáérne bezár :mellow:


úgyis steril vagy, no worries :)
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 8 2012 04:01am
>tfw elfogyott a cheeriosod
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 8 2012 04:29am
Tfw ulsz az oran de annyira almos vagy hogy lefordulsz a szekrol.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 8 2012 04:40am
>that feel when digitális hajótörött lettem, se gép, se telefon, se net, se zene, se tv, se rádió, most a suli loungejából nyomom ilyen free gépeken
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2012 04:41am
Quote (daneeka10 @ 8 Feb 2012 11:40)
>that feel when digitális hajótörött lettem, se gép, se telefon, se net, se zene, se tv, se rádió, most a suli loungejából nyomom ilyen free gépeken


:DDDDDDDDDDd

elvágtak a külvilágtol
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 8 2012 04:44am
Quote (Inakwo @ Feb 8 2012 12:41pm)
:DDDDDDDDDDd

elvágtak a külvilágtol


nézem a falat az albérletben meg gitározok egész nap, akartam venni egy előfizetéses telefont (amúgy ilyen 7 éves telefonom van) hogy legalább netezni tudjak de útlevél meg anyámfasza kell hozzá szóval még azt sem adtak el nekem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 8 2012 04:46am
Quote (daneeka10 @ 8 Feb 2012 11:40)
>that feel when digitális hajótörött lettem, se gép, se telefon, se net, se zene, se tv, se rádió, most a suli loungejából nyomom ilyen free gépeken


wtf man, nincs gép az albiban?

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Feb 8 2012 04:46am
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 8 2012 04:56am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 8 2012 12:46pm)
wtf man, nincs gép az albiban?


még szilveszterkor szétbasztam a gépem, azóta még nincs

edit:csak eddig a vizsgaidőszak miatt nem nagyon hiányzott

This post was edited by daneeka10 on Feb 8 2012 04:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11321331341351365001Next
Closed New Topic New Poll