Quote (daneeka10 @ 8 Feb 2012 11:40)
>that feel when digitális hajótörött lettem, se gép, se telefon, se net, se zene, se tv, se rádió, most a suli loungejából nyomom ilyen free gépeken
wtf man, nincs gép az albiban?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Feb 8 2012 04:46am