d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11321331341351364303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 09:48am
Quote (N4aBz @ 6 Jun 2011 16:26)
ring már megszünt. Kurvakevés az apd, nem csodálom nem lett olyan nagyon jó a statod. Spirit Visage teljességgel fölös neki. Ha nagyon hpra akarsz gyúrni inkább warmong, de az se kell. Lődd be magad minimum egy 400 AP-re.


Visage pont hogy nem folosleges, a Warmog a baromsag ra. Visage a regen help miatt kell, mert 20%-kal novel barmifele regeneraciot. (ha jol emlekszem 20%).
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 09:49am
Quote (Moonflow @ Jun 6 2011 04:47pm)
Szerintem egyik legjobb AP caster item, szinte minden mage-re ezt rakok, ha jol megy a game. Ha kiszamolod, ez adja a legtobb AP-t 20 stack-kel.


az elejen eleg draga es nem ad semmit. aztan lassan gyulnek a stackek, es ha nem ugy megy a game ahogy tervezted akkor baszhatod.

de a lenyeg az volt h valaki tegnap mejait vett nunun... meg luxon... akkor amikor minden tornyunkat elvesztettuk es az ellenfelnek kb 3x annyi fragje volt mint nekunk
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 09:50am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jun 2011 16:49)
az elejen eleg draga es nem ad semmit. aztan lassan gyulnek a stackek, es ha nem ugy megy a game ahogy tervezted akkor baszhatod.

de a lenyeg az volt h valaki tegnap mejait vett nunun... meg luxon... akkor amikor minden tornyunkat elvesztettuk es az ellenfelnek kb 3x annyi fragje volt mint nekunk


Jo, nunura en sem raknek mondjuk. Viszont ne mondd nekem azt, hogy a potencialisan legtobb AP-t ado item nem er meg Vladon 1235 goldot, amikor amugy is Tome-mal meg potival kezdesz, es megvan elso backelesnel a boots meg a mejai.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 6 2011 09:52am
Quote (Moonflow @ 6 Jun 2011 15:50)
Jo, nunura en sem raknek mondjuk. Viszont ne mondd nekem azt, hogy a potencialisan legtobb AP-t ado item nem er meg Vladon 1235 goldot, amikor amugy is Tome-mal meg potival kezdesz, es megvan elso backelesnel a boots meg a mejai.


Én nem sok vladon láttam, inkább elsőre hextech revorvelt veszik meg+boots.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 09:53am
Quote (Moonflow @ Jun 6 2011 04:50pm)
Jo, nunura en sem raknek mondjuk. Viszont ne mondd nekem azt, hogy a potencialisan legtobb AP-t ado item nem er meg Vladon 1235 goldot, amikor amugy is Tome-mal meg potival kezdesz, es megvan elso backelesnel a boots meg a mejai.


vlad azert kezd tomeal, h hextechet csinaljon belole minel elobb.

szerintem nem eri meg, mert nincsen ra szuksege, felesleges kockazat.

mert ha nem jon be a dolog, akkor csak bukni tudsz rajta
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 09:53am
Quote (Smat @ 6 Jun 2011 16:52)
Én nem sok vladon láttam, inkább elsőre hextech revorvelt veszik meg+boots.


Mert sokan ugy gondoljak, hogy "ha mar hpt szopok amugy is, akkor miert ne tobbet mar, egy hextech-kel vagy 5-tel". Szerintem baromsag. Kell ra a hextech, de nem rusholva.

Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jun 2011 16:53)
vlad azert kezd tomeal, h hextechet csinaljon belole minel elobb.

szerintem nem eri meg, mert nincsen ra szuksege, felesleges kockazat.

mert ha nem jon be a dolog, akkor csak bukni tudsz rajta


Keyword: szerinted. Izlesek es pofonok, I guess.

This post was edited by Moonflow on Jun 6 2011 09:54am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 09:55am
azert kemeny h vagy 4 poston keresztul vitatkoztam jolankaval es egyszer sem kuldott el anyamba

ezt feljegyezzuk a brigadnaploba
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 09:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jun 2011 16:55)
azert kemeny h vagy 4 poston keresztul vitatkoztam jolankaval es egyszer sem kuldott el anyamba

ezt feljegyezzuk a brigadnaploba


Teged szeretlek, miert kuldenelek? :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 09:58am
Quote (Moonflow @ Jun 6 2011 04:56pm)
Teged szeretlek, miert kuldenelek? :D


enis ezt kerdeztem magamtol amikor 4hatch lingrush utan fel oraig rageltel.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 09:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jun 2011 16:58)
enis ezt kerdeztem magamtol amikor 4hatch lingrush utan fel oraig rageltel.


Ja, hat az mas. Az felbaszott.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11321331341351364303Next
Add Reply New Topic New Poll