Quote (Smat @ 6 Jun 2011 16:52)
Én nem sok vladon láttam, inkább elsőre hextech revorvelt veszik meg+boots.
Mert sokan ugy gondoljak, hogy "ha mar hpt szopok amugy is, akkor miert ne tobbet mar, egy hextech-kel vagy 5-tel". Szerintem baromsag. Kell ra a hextech, de nem rusholva.
Quote (TresholdOfUniverse @ 6 Jun 2011 16:53)
vlad azert kezd tomeal, h hextechet csinaljon belole minel elobb.
szerintem nem eri meg, mert nincsen ra szuksege, felesleges kockazat.
mert ha nem jon be a dolog, akkor csak bukni tudsz rajta
Keyword: szerinted. Izlesek es pofonok, I guess.
This post was edited by Moonflow on Jun 6 2011 09:54am