d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11321331341351361141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 4 2012 07:46am
Quote (ecneB @ Feb 4 2012 02:41pm)
szerintem nagyon adja a feeling. nekem kifejezetten tetszik, hogy nem az akciora van kihegyezve, pont erre vagytam


annyi szar benne, hogy létezik margaret schroeder, pont azt a nőtípust képviseli amelyik kibaszottul fel tudja húzni az agyam
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2012 07:47am
Quote (A122 @ 4 Feb 2012 15:46)
annyi szar benne, hogy létezik margaret schroeder, pont azt a nőtípust képviseli amelyik kibaszottul fel tudja húzni az agyam


én bírom, mi az ami ennyire ellenszenves?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 4 2012 07:58am
Quote (ecneB @ Feb 4 2012 02:47pm)
én bírom, mi az ami ennyire ellenszenves?


az eszméletlen nagy butasága
SPOILER
nem akarok nagyon spoilerezni, de amit 2. évad végén csinál pl... -.-
az, hogy rossz döntést csinált az életben és ezért úgy akar vezekelni, hogy minden mozdíthatót az egyháznak ad, még azt is ami nem az övé - idióta picsa
meg az is felbaszott, hogy hogy tetszhet owen-nek, mikor ottvan neki katy (jó tudom ez nem észérv de vhogy zavar)
meghogy egy kis geci, ahol tudja érezteti, hogy ő az úrnő, pedig csak egy senkiházi és mint oly sok nő egy erős férfira támaszkodva mászott ki a szarból
és igenis hálás lehetne nucky-nak, legalább annyira, hogy nem csinálja azt amit uccsó részben
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 5 2012 02:30am
chucks04 megnéztem
de nem akarom hogy vége legyen chucknak :(((((((((((((((((((((((
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 6 2012 06:34am
na végre ma kezd az uj sorozat
kiváncsi vagyok

http://www.hbo.hu/series/befuto
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2012 06:39am
Quote (Inakwo @ 6 Feb 2012 14:34)
na végre ma kezd az uj sorozat
kiváncsi vagyok

http://www.hbo.hu/series/befuto


wow, ty!

hbo-s sorozatok nalam alapok, annyira minosegi produkciok egytol-egyig. maga az alaptema szinte egyaltalan nem erdekel, de lattam, hogy a deadwood rendezoje is benne van, ezert biztosan ratesztelek. ott sem erdekelt egyaltalan az alaptema, de ket resz utan teljesen magaba szippantott. dustin hoffman :thumbsup: szegeny nick nolte-ra mar ra sem ismerek..
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 6 2012 06:43am
Quote (ecneB @ 6 Feb 2012 13:39)
wow, ty!

hbo-s sorozatok nalam alapok, annyira minosegi produkciok egytol-egyig.  maga az alaptema szinte egyaltalan nem erdekel, de lattam, hogy a deadwood rendezoje is benne van, ezert biztosan ratesztelek. ott sem erdekelt egyaltalan az alaptema, de ket resz utan teljesen magaba szippantott. dustin hoffman  :thumbsup: szegeny nick nolte-ra mar ra sem ismerek..


Remélem hozza a megszokott és elvárt szintet. Engem az alaptéma is nagyon érdekel
na majd este meglátjuk

dustin hoffman-t pedig csipázom én is
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Feb 6 2012 02:58pm
Már réges-rég el kellett volna kezdenem nézni a Californication-t. Gecire bejön.

Tetszik a főszereplő magyar hangja.
Lehet darabokra tépni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 6 2012 03:06pm
Quote (HunIndex @ 6 Feb 2012 22:58)
Már réges-rég el kellett volna kezdenem nézni a Californication-t. Gecire bejön.

Tetszik a főszereplő magyar hangja.
Lehet darabokra tépni.


első két évad kb jó, nézhető.. utána viszont kaszálni kellett volna annyira tré..
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 7 2012 05:06am
befejeztem sherlock-ot.. ujra kene neznem az utso reszt. nem vilagos, hogy pontosan mi is tortent.. sherlock-ot gondolom nem fogjak kiirni a sorozatbol, meg a vegen is ott all.. szal akkor wut happened, vmi sherlock igazan felvilagosithatna setet elmemet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11321331341351361141Next
Add Reply New Topic New Poll