Quote (ecneB @ Feb 4 2012 02:47pm)
én bírom, mi az ami ennyire ellenszenves?
az eszméletlen nagy butasága
SPOILERnem akarok nagyon spoilerezni, de amit 2. évad végén csinál pl... -.-
az, hogy rossz döntést csinált az életben és ezért úgy akar vezekelni, hogy minden mozdíthatót az egyháznak ad, még azt is ami nem az övé - idióta picsa
meg az is felbaszott, hogy hogy tetszhet owen-nek, mikor ottvan neki katy (jó tudom ez nem észérv de vhogy zavar)
meghogy egy kis geci, ahol tudja érezteti, hogy ő az úrnő, pedig csak egy senkiházi és mint oly sok nő egy erős férfira támaszkodva mászott ki a szarból
és igenis hálás lehetne nucky-nak, legalább annyira, hogy nem csinálja azt amit uccsó részben