d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1132133134135136257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 18 2010 08:35am
Quote (chickenbone @ 17 Sep 2010 17:59)
lehetek ugy str bugos h ne szarodjon el a hullám felvétele?


igen
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 18 2010 08:39am
Quote (Alestorm @ 15 Sep 2010 18:14)
Kb mióta bejelentették, hogy reset lesz azóta nagyjából fél percet tudok egy gameben lenni, mert utánna interruptal kibasz...Ez normális? Mi a fasztól van ez?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=9510963&f=21

Ez lesz imo.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 19 2010 04:57am
Quote (Klontar @ 18 Sep 2010 15:39)


Köszi szépen
Még egy kérdés:
Normon Larzuk PB-be és monarchba is maximum sockot tesz, vagy teljesen random?
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Sep 19 2010 05:00am
Quote (Alestorm @ 19 Sep 2010 12:57)
Köszi szépen
Még egy kérdés:
Normon Larzuk PB-be és monarchba is maximum sockot tesz, vagy teljesen random?


az hogy mibe mennyi socket kerul, az az itemleveltol fugg, nem larzuktol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2010 05:02am
Quote (Alestorm @ 19 Sep 2010 12:57)
Köszi szépen
Még egy kérdés:
Normon Larzuk PB-be és monarchba is maximum sockot tesz, vagy teljesen random?


A socketek száma a tárgy itemleveljétől függ (Attól hogy hol találtad), semmi köze ahhoz, hogy melyik nehézségi fokozaton lukasztod.




Quote (Hellbundo @ 19 Sep 2010 13:00)
az hogy mibe mennyi socket kerul, az az itemleveltol fugg, nem larzuktol


:angry: :stonetoss: :angry:

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 19 2010 05:02am
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Sep 19 2010 05:03am
Quote (Alestorm @ 19 Sep 2010 12:57)
Köszi szépen
Még egy kérdés:
Normon Larzuk PB-be és monarchba is maximum sockot tesz, vagy teljesen random?


A kérdésre válaszolva viszont igen, monarchnak és PB-nek mindig van akkora item levelje hogy max socket legyen szerintem.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 19 2010 05:07am
Quote (Hellbundo @ 19 Sep 2010 12:00)
az hogy mibe mennyi socket kerul, az az itemleveltol fugg, nem larzuktol


Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2010 12:02)
A socketek száma a tárgy itemleveljétől függ (Attól hogy hol találtad), semmi köze ahhoz, hogy melyik nehézségi fokozaton lukasztod.


Quote (Klontar @ 19 Sep 2010 12:03)
A kérdésre válaszolva viszont igen, monarchnak és PB-nek mindig van akkora item levelje hogy max socket legyen szerintem.


Thx, akkor úgy kell működnie ahogy elképzeltem. Basztam már rá úgy, hogy nem max került bele, de én is úgy emlékszem h az lowabb ilvl volt.

This post was edited by Alestorm on Sep 19 2010 05:08am
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Sep 19 2010 05:08am
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2010 13:02)
A socketek száma a tárgy itemleveljétől függ (Attól hogy hol találtad), semmi köze ahhoz, hogy melyik nehézségi fokozaton lukasztod.






:angry: :stonetoss: :angry:


cp bánt :cry: :cry: :cry:
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Sep 19 2010 08:55am
kéne nekem pár normal rush ( eu sc ladder )

vagy pár sox q

maybe fizetek érte

thx :)

pm me ha vki segítene

This post was edited by ReDEyeS on Sep 19 2010 08:56am
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Sep 19 2010 11:22am
Szasztok most h reset lesz nem sokára elmondaná valaki hogy mi ér sokat nonladderben ? spiritről tok de abból is csak a perfect ? vagy tök mind1 mer az nincs nonladderbe ? csak mer akkor elkezdeném gyártani h legyen belőle 1 kis fg-m
Go Back To Magyar Topic List
Prev1132133134135136257Next
Closed New Topic New Poll