d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11321331341351361650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2009 12:12pm
Most végeztem a District 9 el,
hát ez téleg elég jo lett, nagyon tetszett
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 28 2009 12:14pm
Quote (palacsinta @ Fri, Aug 28 2009, 07:12pm)
Most végeztem a District 9 el,
hát ez téleg elég jo lett, nagyon tetszett


én is most akarom megnézni : )
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 28 2009 12:17pm
Everything's gone green nagyon jó film :)))
nem láv sztóri nem is vígjáték , meg se tudom határozni mi de nagyon tetszetős
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 29 2009 12:20pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 29 2009 12:24pm
Quote (palacsinta @ Sat, Aug 29 2009, 07:20pm)


bááh imádom ezt a csávót :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 30 2009 06:17pm
twilight - fos. meg ne nézd. Mondom, végre +1 vámpíros film... erre tessék. Hihetetlenül unalmas. Nem tudom eldönteni, hogy az-e a szerencsétlenebb, akibe ennyi fantázia szorult (story:0), vagy az, aki ilyenre pénzt ad.
-10/10

omg imdb-n 6/10-es... Nem tudom hány nedvespicsájú tinilánykának kellett 10et adni rá, hogy a többi 0-ját kompenzálják...

This post was edited by Oberon_os on Aug 30 2009 06:19pm
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2009 06:23pm
Big Fish

http://www.port.hu/nagy_hal_big_fish/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=57736

elég érdekes film, peppet pihentagyu kicsit lassu is de engem valahogy magával ragadott, jo kis misztikus baromság na :)
Amig nem jön az Alice csodaországban muszáj leszek beérni ennyivel



Quote (Anarkin @ Mon, 31 Aug 2009, 02:24)
Nem értem, hogy mindenki csak szidja, mégis ez folyik a csapból is :o

Nekem nem tetszett, de bajom sem volt vele - egyszernézős, de lekötött



Ez jónak néz ki :D



Miért néztek meg egy ilyen epic filmet ilyen csúnya minőségben? :(


Ez már nem a camos volt , hang teljesen rendben volt, kép sem volt rossz szoval .

This post was edited by palacsinta on Aug 30 2009 06:26pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 30 2009 06:24pm
Quote (Oberon_os @ Mon, 31 Aug 2009, 02:17)
twilight - fos. meg ne nézd. Mondom, végre +1 vámpíros film... erre tessék. Hihetetlenül unalmas. Nem tudom eldönteni, hogy az-e a szerencsétlenebb, akibe ennyi fantázia szorult (story:0), vagy az, aki ilyenre pénzt ad.
-10/10


Nem értem, hogy mindenki csak szidja, mégis ez folyik a csapból is :o

Nekem nem tetszett, de bajom sem volt vele - egyszernézős, de lekötött

Quote (palacsinta @ Sat, 29 Aug 2009, 20:20)


Ez jónak néz ki :D

Quote (palacsinta @ Fri, 28 Aug 2009, 20:12)
Most végeztem a District 9 el,
hát ez téleg elég jo lett, nagyon tetszett


Miért néztek meg egy ilyen epic filmet ilyen csúnya minőségben? :(
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 30 2009 06:24pm
Quote (palacsinta @ Mon, Aug 31 2009, 01:23am)
Big Fish

http://www.port.hu/nagy_hal_big_fish/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=57736

elég érdekes film, peppet pihentagyu kicsit lassu is de engem valahogy magával ragadott,  jo kis misztikus baromság na :)
Amig nem jön az Alice csodaországban  muszáj leszek beérni ennyivel


kötelező film mindenkinek ajánlom
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 31 2009 01:46am


most végeztem vele
nem is irok véleményt csak a feliratbol vagok be egy reszletet

Nem szegem meg az ígéretem,
de mégse vagyok annyira felizgatva,
hogy elengedjelek titeket.
Na most be tudod bizonyítani,
hogy kész vagy meghalni érte.
Ejtek egy sima vágást és
kihúzom a végbeled.
Ott vágom el a végbeled,
ahol a belek végződnek.
Aztán felkötöm a beled ide.
Amig a beled itt lóg...
mehetsz felé.
Itt egy olló.
A beled csak eddig fog elérni,
tehát el kell majd vágnod,
vágd le a köteleket róla...
és szabadítsd ki.
Ha meg tudod csinálni,
elengedem.
De te esetleg meghalsz...
Esetleg!
Go Back To Magyar Topic List
Prev11321331341351361650Next
Add Reply New Topic New Poll