Quote (Oberon_os @ Mon, 31 Aug 2009, 02:17)
twilight - fos. meg ne nézd. Mondom, végre +1 vámpíros film... erre tessék. Hihetetlenül unalmas. Nem tudom eldönteni, hogy az-e a szerencsétlenebb, akibe ennyi fantázia szorult (story:0), vagy az, aki ilyenre pénzt ad.
-10/10
Nem értem, hogy mindenki csak szidja, mégis ez folyik a csapból is

Nekem nem tetszett, de bajom sem volt vele - egyszernézős, de lekötött
Quote (palacsinta @ Sat, 29 Aug 2009, 20:20)
Ez jónak néz ki

Quote (palacsinta @ Fri, 28 Aug 2009, 20:12)
Most végeztem a District 9 el,
hát ez téleg elég jo lett, nagyon tetszett
Miért néztek meg egy ilyen epic filmet ilyen csúnya minőségben?
