d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1132133134135136353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 03:55pm
Quote (Ad4mz @ Fri, 25 Jul 2008, 22:54)
régen lehetett
azt hiszem, 1.10ben vagy 09ben patchelték


loool deszar, készítők nem gondoltak rá azonnal? XDDD nc.. biggrin.gif
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 25 2008 03:55pm
Quote (hedgehogsword @ Fri, 25 Jul 2008, 23:55)
loool deszar, készítők nem gondoltak rá azonnal? XDDD nc.. biggrin.gif


Még így is tele van buggal, szóval.. ^.-
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 03:56pm
Quote (ecneB @ Fri, 25 Jul 2008, 22:55)
Még így is tele van buggal, szóval.. ^.-


naja, de az már csak amiatt van, MERT LESZARJÁK A D2-t.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 25 2008 03:59pm
Quote (hedgehogsword @ Fri, 25 Jul 2008, 23:56)
naja, de az már csak amiatt van, MERT LESZARJÁK A D2-t.


Pedig jól esne akár csak egy kis aprócska patch, amelyben mondjuk felbontást lehetne tovább növelni, egy-két új cucc semmibe sem telne újfent.. Pedig blizz nem így áll hozzá a játékaihoz, de ebben már nincs túl sok pénz számukra, ezt aláírom.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 04:05pm
Quote (ecneB @ Fri, 25 Jul 2008, 22:59)
Pedig jól esne akár csak egy kis aprócska patch, amelyben mondjuk felbontást lehetne tovább növelni, egy-két új cucc semmibe sem telne újfent.. Pedig blizz nem így áll hozzá a játékaihoz, de ebben már nincs túl sok pénz számukra, ezt aláírom.


Nem lesz patch, D3 lesz.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 25 2008 04:11pm
Quote (hedgehogsword @ Sat, 26 Jul 2008, 00:05)
Nem lesz patch, D3 lesz.


Persze, ezt tudom én is, de legalább addig kielégítenék a játékos társadalom ezen ódivatú részlegét.. ^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 04:16pm
Quote (ecneB @ Fri, 25 Jul 2008, 23:11)
Persze, ezt tudom én is, de legalább addig kielégítenék a játékos társadalom ezen ódivatú részlegét.. ^^


nem fogják, lesz SC2...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 25 2008 04:48pm
Kérnék szépen valakitől egy Diablo II
Code
game.exe
nevű és kiterjesztésű file-t. Véletlenül letöröltem a nagy tisztítás közepette.. ph34r.gif
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jul 25 2008 05:09pm
Quote (ecneB @ Fri, 25 Jul 2008, 23:48)
Kérnék szépen valakitől egy Diablo II
Code
game.exe
nevű és kiterjesztésű file-t. Véletlenül letöröltem a nagy tisztítás közepette..  ph34r.gif


adok, adj msn címet
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jul 25 2008 05:11pm
Quote (hedgehogsword @ Sat, 26 Jul 2008, 01:09)
adok, adj msn címet


Várj, nem működik msn-en a file fogadás nálam, véletlenül azt a funkcióját is kiheréltem emesének.. rolleyes.gif
Megaupload-ra esetleg fel tudnád tölteni? Nagyon szépen megköszönném!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1132133134135136353Next
Closed New Topic New Poll