Quote (hedgehogsword @ Fri, 25 Jul 2008, 23:56)
naja, de az már csak amiatt van, MERT LESZARJÁK A D2-t.
Pedig jól esne akár csak egy kis aprócska patch, amelyben mondjuk felbontást lehetne tovább növelni, egy-két új cucc semmibe sem telne újfent.. Pedig blizz nem így áll hozzá a játékaihoz, de ebben már nincs túl sok pénz számukra, ezt aláírom.