Quote (Megas_heroes @ Fri, 28 Aug 2009, 03:32)
ha postolo egy topicba utána a 10. posttol adja be a topicot (entry=10)
ez miert van?

Nekem is ezt csinálta tegnap
Gondolom tesztelnek új featurekat, hogy gyors maradjon a site, mivel ahogy látom nő az egyszerre aktív userek száma
Pl. ez az újfajta postolás, hogy fast reply-t hoz be is piszok! sokat csökkentett a forgalmon