d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1132413251326132713281468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 10 2022 01:16am
Quote (Jancsipapa @ 9 Feb 2022 21:43)
$$$


Lehet ez volt a gond, én csak némi internet pontért csinálom
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 10 2022 01:58am
Quote (Ghostmasterq @ 9 Feb 2022 18:35)
egyszerűen el nem tudom képzelni hogyan tudnak magukkal együttélni azok akik ezeket a cikkeket írják, az imént fejeztem be egy videó vágását, és rendesen rossz érzés fogott el, hogy már ez is propaganda, pedig egy kurva mémnek szánom


Én ezt valahogy úgy képzelem, hogy annyi a szint mint az óvodában, azzal érvelnek, hogy a másik kezdte a mocskolódást, szóval ahogy Csokis Mate mondta, náluk van a morális fölény

és persze h a másik oldal is hasonlóan jár el, de az ilyen origo, ripost, pesti srácok, magyarnemzet olyan mérhetetlenül igenytelenul tolja, hogy sikerül kitűnniük az amúgy is erős mezőnyből, ennek meg sztem az ilyen uram-bátyám rendszer az oka, ellenzéki lapok nagy része piaci alapon működik, olyan embereket vesznek fel, akik értéknek annyira a szakmájukhoz, h kitermeljék a bérüket

Kormányközeli lapoknal gondolom nem ez van, ha elég erősen csapkodsz a nyelveddel, vagy vkinek a rokona vagy, akkor 0 képzettséggel is lehetsz újságíró, műsorvezető, lásd pestitv

Ha meg nulla a nézettség a színvonal miatt, kit érdekel? Ha veszteséges a csatorna vagy az újság, majd mi kifizetjük helyettük

This post was edited by Fej on Feb 10 2022 02:04am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 12 2022 03:46am
ez fasza lett

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 16 2022 06:48am
Gulyás Gergely: Ha bezár egy benzinkút, a Mol kész átvenni a működtetését

micsoda nagylelku 1 ceg ez a mol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 16 2022 01:13pm
https://telex.hu/belfold/2022/02/16/gattyan-part-megoldas-mozgalom-jeloltek

Elhitte amúgy bárki, hogy ez a szarházi Gattyán a fidesz ellen indul?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2022 01:18pm
Quote (-joey- @ 16 Feb 2022 20:13)
https://telex.hu/belfold/2022/02/16/gattyan-part-megoldas-mozgalom-jeloltek

Elhitte amúgy bárki, hogy ez a szarházi Gattyán a fidesz ellen indul?


ebben az országban? simán

most is ott virít az origó címlapján, hogy a nemváltó műtétek miatt támadjak Magyarországot, azaz információ tök mellékes, hogy per már 2 éve elindult, a törvényt meg tavaly hozták
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 16 2022 01:40pm
Quote (Fej @ Feb 16 2022 08:18pm)
ebben az országban? simán

most is ott virít az origó címlapján, hogy a nemváltó műtétek miatt támadjak Magyarországot, azaz információ tök mellékes, hogy per már 2 éve elindult, a törvényt meg tavaly hozták


Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2022 01:49pm
Quote (-joey- @ 16 Feb 2022 20:40)


jézusom, bazd+ :D

Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 17 2022 02:47am
Végülis, minden csak nézőpont kérdése, a sargentini jelentés napján azt hozta le a királyi tv, hogy orbán viktort ünneplik europa szerte

Deak Dani szerint pedig az, hogy tegnap elvesztettük a pert, azt jelenti, hogy orbán akarata érvényesült :blink:

Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 17 2022 02:51am
Quote (-joey- @ Feb 16 2022 08:13pm)
https://telex.hu/belfold/2022/02/16/gattyan-part-megoldas-mozgalom-jeloltek

Elhitte amúgy bárki, hogy ez a szarházi Gattyán a fidesz ellen indul?


Én úgy voltam vele a friderikusz interjú után h szimpatikus, de be kell látnom hogy fidesz báb ő is.


Ami igazán elszomoritó ebben, hogyha gattyán fidesz báb akkor amit az interjúban elmondott azt tudja a fidesz is-csak éppen szarik rá, avagy tudatosan tartja szar helyzetben az országot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1132413251326132713281468Next
Add Reply New Topic New Poll