d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1132213231324132513262724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 26 2012 12:11pm
Quote (SirCsimbok @ Jul 26 2012 03:34pm)
vki 2v2 vagy random 3v3 4v4 team ladder?


mehet
corry.927
fel oran belul
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jul 26 2012 12:53pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 Jul 2012 19:11)
mehet
corry.927
fel oran belul


ha lesz még időd szólj
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 26 2012 12:54pm
Quote (SirCsimbok @ Jul 26 2012 07:53pm)
ha lesz még időd szólj


szolok !
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 27 2012 04:32am
megy a pvp gsl döntő ! skillparádé !
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jul 27 2012 06:00am
iso teammate
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2012 03:52am
miért van az, hogy minden tvz-m abból áll, hogy be baneling bustolnak?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 28 2012 03:55am
Quote (tevetava @ 28 Jul 2012 11:52)
miért van az, hogy minden tvz-m abból áll, hogy be baneling bustolnak?


mer nób vagy!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2012 03:55am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Jul 2012 11:55)
mer nób vagy!


szerencsére van egy olyan képessége a terran épületeknek, hogy lift off :]
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 28 2012 04:32am
Quote (tevetava @ Jul 28 2012 10:52am)
miért van az, hogy minden tvz-m abból áll, hogy be baneling bustolnak?


mert a terran eleg retardalt faj, es ha van 2 bazisa, akkor mar nem veszithet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 28 2012 04:34am
Quote (Taszilo.^ @ 28 Jul 2012 12:32)
mert a terran eleg retardalt faj, es ha van 2 bazisa, akkor mar nem veszithet


:thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1132213231324132513262724Next
Add Reply New Topic New Poll