Quote (Moonflow @ 6 Jun 2011 15:17)
Vladimir. Egyik leffunabb, es legjobb champ, imo. Nagyon oda tud vagni egy nagyon rovid cooldownu nuke spellel.
Jungle - Amikor lane helyett level1-en bemesz az erdobe es a neutral minionokat olod xpert. Mivel egyedul mesz, egyedul kapod az xp-t, es ugyan olyan gyorsan fejlodsz kb, mint a solo lane. Ezt tobb okbol szoktak csinalni, es altalaban nagyon hasznos. Legfokepp mert 2 solo lane-ed lesz igy (altalaban top lane), 3 magasabb szintu champ. Ha az ellenfel nem wardol, akkor siman tudsz faszan gankelni midre vagy fel, vagy akar le is, ha ugy alakul. Championtol fuggoen dragont is nagyon alacsony szinten le tudod egyedul szedni (pl Olaffal vagy Warwick-kel). A buffok miatt mar level3on is lehet gankelni mondjuk Shacoval, ha van red buff.
úúúristen annyira király

kettőt nyomtam vele, mindkettőn mid voltam ofc. első game 12/10/2, mert az elején nem figyeltem eléggé, aztán a második 6/8/18. de baromira élveztem
amúgy így vettem neki:
boots of speed
AP tome
hextech
sorcerer's shoes
blasting wand
rylai's crystal scepter
needlessly large rod
rabadon's
+ elkezdtem a spirit visage-t, de vége lett a gamenek
így volt ~3k HP-m és ~200 AP
néztem leírást, igyekszem maxolni a Q-t a legelején
ja igen rájöttem ám, h nem tank

mostantól az elején vissza kell fognom magam kb lvl 7-8ig
+ ha megvan spirit visage, akkor még vettem volna will of the ancients-t meg void staffot, ami sztem meg is lett volna, ha nem halok ennyit... végül is kb 4k arany hiányzott. na jó lehet hosszabb game kellett volna hozzá...
most néztem meg, összesen 10k gold earned

viszont jó, h sikerült megdupláznom a játékonkénti minion killemet, de még mindig csak ~110-120
+ még annyi, h zhonya's RING-et hol találom? mert csak a hourglass-t látom és nunu-s leírásban is láttam, h a ringet javasolják
This post was edited by zsansaccount on Jun 6 2011 09:27am