Quote (zsansaccount @ Feb 4 2012 02:32pm)
wut? a boradwalk empire-re gondolsz?
nem ez a the sopranos
előbbinek láttam az első évadját végig, de... annyira nem dobott fel. túl kevés akció, túl sok nyálverés. talán belenézek a másodikba, de nemtom, mást vártam. a gengszteres filmek sokkal jobbak és többet adnak élményben is (goodfellas, casino, kill the irishman, etc.)
nézd csak tovább jó az
persze, hogy ha filmet nézel ott 2 órába van beletömörítve minden, ez pedig egy több napig tartó filmnek fogható fel
nyilván nem lehet benne annyi akció
bár nekem mondjuk nem minden az akció
az egész feelingje nagyon ott van, amikor nézem teljesen az adott korban érzem magam
meg az a faszi akinek hiányzik a fél arca, érdekes karakter

(csak kiragadtam pár dolgot)