Quote (H4xooR @ 15 Sep 2010 17:17)
gyorsan csinálnak pár perf rwt nlbe
ez mástól van, a keyjel van valami bibi ideiglenesen
onnan gondolom, hogy nekem is van néha a 4 telepített keyből 1-1, ami ilyen, a többit nem vágja ki, csak azt az egyet
na most vagy valamit a registryben kell baszni, vagy valami txt fájt törölni, ezt sajnos nem tudom és nem akarok hülyeséget mondani