d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1131132133134135257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Sep 14 2010 11:24am
Quote (Hellbundo @ 14 Sep 2010 19:19)
....
iso now


Tempban, akár 1-2 hetes is lehet, reseteld az ipdet.
Itt egy guide, ha nem tudod hogyan kell: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39461179&f=21
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Sep 14 2010 11:52am
Quote (Sajage @ 14 Sep 2010 19:24)
Tempban, akár 1-2 hetes is lehet, reseteld az ipdet.
Itt egy guide, ha nem tudod hogyan kell: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39461179&f=21


tt for sajage*csillag*

nemtom a router jelszot,és nem admin/admin
szolgaltato tudja csak, azt meg nem hivom fel most
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
Sep 14 2010 12:21pm
Quote (Hellbundo @ Sep 14 2010 05:52pm)
tt for sajage*csillag*

nemtom a router jelszot,és nem admin/admin
szolgaltato tudja csak, azt meg nem hivom fel most


router doboz, de ha reseteled hosszana routert vissza áll a régi, gyári jelsoz ami elvileg adminadmin
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 15 2010 10:14am
Kb mióta bejelentették, hogy reset lesz azóta nagyjából fél percet tudok egy gameben lenni, mert utánna interruptal kibasz...Ez normális? Mi a fasztól van ez?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 15 2010 10:17am
Quote (Alestorm @ 15 Sep 2010 18:14)
Kb mióta bejelentették, hogy reset lesz azóta nagyjából fél percet tudok egy gameben lenni, mert utánna interruptal kibasz...Ez normális? Mi a fasztól van ez?


gyorsan csinálnak pár perf rwt nlbe
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2010 10:18am
Quote (H4xooR @ 15 Sep 2010 17:17)
gyorsan csinálnak pár perf rwt nlbe


ez mástól van, a keyjel van valami bibi ideiglenesen

onnan gondolom, hogy nekem is van néha a 4 telepített keyből 1-1, ami ilyen, a többit nem vágja ki, csak azt az egyet

na most vagy valamit a registryben kell baszni, vagy valami txt fájt törölni, ezt sajnos nem tudom és nem akarok hülyeséget mondani
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 15 2010 10:22am
Akkor inkább már reinstall, az egyszerűbb :D
Bár oprendszert mindenképp teszek újat reset előtt
tyvm anyway
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Sep 16 2010 10:03am
Quote (Janou @ 15 Sep 2010 17:18)
ez mástól van, a keyjel van valami bibi ideiglenesen

onnan gondolom, hogy nekem is van néha a 4 telepített keyből 1-1, ami ilyen, a többit nem vágja ki, csak azt az egyet

na most vagy valamit a registryben kell baszni, vagy valami txt fájt törölni, ezt sajnos nem tudom és nem akarok hülyeséget mondani


Úgy néz ki igazad van, mármint h csak ideiglenes probléma volt...azthittem a connectionnal van vmi gond, de nem
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 17 2010 10:59am
lehetek ugy str bugos h ne szarodjon el a hullám felvétele?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 17 2010 01:34pm
Quote (Alestorm @ 16 Sep 2010 18:03)
Úgy néz ki igazad van, mármint h csak ideiglenes probléma volt...azthittem a connectionnal van vmi gond, de nem


a bnecache filekat töröld. azért csak ideiglenes, mert ezek idővel lejárnak, így a hibás is megszűnik.

bncache.akármi vagy vmi ilyesmi a filenév, lehet van a név előtt ilyen ~ jel is. nincs fent a d2 így nem tudom megmondani pontosan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131132133134135257Next
Closed New Topic New Poll