d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11311321331341354114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 11 2008 01:45pm
Quote (Floodban @ Fri, Jul 11 2008, 08:29pm)
up


ez ixi +1 volt mad.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 11 2008 01:56pm
Quote (Vharimatras @ Fri, 11 Jul 2008, 21:45)
ez ixi +1 volt mad.gif


nekem nincs szuksegem +1re
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 11 2008 01:56pm
Quote (Vharimatras @ Fri, 11 Jul 2008, 21:45)
ez ixi +1 volt mad.gif

ezis


btw jövőre tuti kijön a déhárom
Vicces lesz jsp, mindenki random itemet fog árulni, úgy, hogy senki nem ismeri az adott cuccot, és nem tudják az árát ^^
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 11 2008 01:58pm
on:
felnéztem http://www.diablo.hu/main/hun2/index.htm-ra és meglepően sok hírt találtam d3ról
http://diablo3.blog.hu - n Tyrael esetleges főgonoszzá alakulásáról esik szó
http://diablo3.hu/ meg egy rakás szar, feltéve hogy nektek is csak annyi jön be amennyi nekem

Quote (David_ibolykane @ Fri, 11 Jul 2008, 21:56)
ezis


btw jövőre tuti kijön a déhárom
Vicces lesz jsp, mindenki random itemet fog árulni, úgy, hogy senki nem ismeri az adott cuccot, és nem tudják az árát ^^


nem ~1 évvel megjelenés előtt szoktak dátumot mondani, hogy legyen idő összegyűjteni a játékravalót? huh.gif

heart.gif 4200post, jól illik a 6k fg mellé (postból sokára lesz annyi)

jah és jsp akkor lesz élvezetes ha tényleg random vackokkal lesz tele, hát még ha nem lenne bot/hack/...

This post was edited by Szerintem on Jul 11 2008 02:02pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 11 2008 02:01pm
Quote (Szerintem @ Fri, 11 Jul 2008, 21:58)
on:
felnéztem http://www.diablo.hu/main/hun2/index.htm-ra és meglepően sok hírt találtam d3ról
http://diablo3.blog.hu - n Tyrael esetleges főgonoszzá alakulásáról esik szó
http://diablo3.hu/ meg egy rakás szar, feltéve hogy nektek is csak annyi jön be amennyi nekem


1. link - The page cannot be found

pedig érdekelne... a tyraeles cikket most olvasom
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 11 2008 02:03pm
Quote (David_ibolykane @ Fri, Jul 11 2008, 08:56pm)
ezis


btw jövőre tuti kijön a déhárom
Vicces lesz jsp, mindenki random itemet fog árulni, úgy, hogy senki nem ismeri az adott cuccot, és nem tudják az árát ^^


oh noes lebuktam

on: majd csinálok 50 karaktert, és lefoglalok minden jó nevet !!!!!

This post was edited by Vharimatras on Jul 11 2008 02:04pm
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 11 2008 02:04pm
Quote (David_ibolykane @ Fri, 11 Jul 2008, 22:01)
1. link - The page cannot be found

pedig érdekelne... a tyraeles cikket most olvasom


http://www.diablo.hu/main/hun2/index.html
ha még mindig nem jó, írd be www.diablo.hu és nézd a híreket biggrin.gif
Quote (Vharimatras @ Fri, 11 Jul 2008, 22:03)
oh noes lebuktam

on: majd csinálok 50 karaktert, és lefoglalok minden jó nevet !!!!!


én is irkálom össze hogy mire kéne hajtani smile.gif

btw tegnap kezdtem d1-et
fogalmam sincs mit kéne csinálnom, csonti királyt nemtom leccsapni, de élvezem ^^

This post was edited by Szerintem on Jul 11 2008 02:06pm
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 12 2008 12:17am
lehet hogy megvan az új fallen shaman icon_pointr.gif nekem nem tetszik, görbehátú gizda vacak, és biztos nem lesz olyan jó hangja mint d2-ben, bármi is legyen ez sad.gif

http://www.diablofans.com/forums/showthread.php?t=12065

Diablo III's Fallen Shaman Spotted?
Blizzard poster Bashiok has been sporting a brand new avatar on the official website featuring what looks like a skinny gecko-like creature with horns and a staff. It looks to be none other than a Fallen Shaman.

Behold!

lol milyen siget láttam:


This post was edited by Szerintem on Jul 12 2008 12:33am
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jul 12 2008 01:12am
vajon hardcore játékmód lessz benne ? vagy erről már volt szó ?
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 12 2008 01:55am
Quote (Xundu @ Sat, 12 Jul 2008, 09:12)
vajon hardcore játékmód lessz benne ? vagy erről már volt szó ?


diablo.hu-n olvastam vmi interjúban hogy semmi akadályát nem látják a fejlesztők, szóval igen nagy a valószínű hogy lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev11311321331341354114Next
Closed New Topic New Poll