on:
felnéztem
http://www.diablo.hu/main/hun2/index.htm-ra és meglepően sok hírt találtam d3ról
http://diablo3.blog.hu - n Tyrael esetleges főgonoszzá alakulásáról esik szó
http://diablo3.hu/ meg egy rakás szar, feltéve hogy nektek is csak annyi jön be amennyi nekem
Quote (David_ibolykane @ Fri, 11 Jul 2008, 21:56)
ezis
btw jövőre tuti kijön a déhárom
Vicces lesz jsp, mindenki random itemet fog árulni, úgy, hogy senki nem ismeri az adott cuccot, és nem tudják az árát ^^
nem ~1 évvel megjelenés előtt szoktak dátumot mondani, hogy legyen idő összegyűjteni a játékravalót?


4200post, jól illik a 6k fg mellé (postból sokára lesz annyi)
jah és jsp akkor lesz élvezetes ha tényleg random vackokkal lesz tele, hát még ha nem lenne bot/hack/...
This post was edited by Szerintem on Jul 11 2008 02:02pm