Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2012 07:01pm)
oda másolom és mégsem jelenik meg :\
úgy meg nem indítja el valamiért ahogy mondod a kurva anyját régen még jó volt
ilyen buzi .rep formátumban van, teamliquidről szedtem le, a többi meg SC2Replay. most átneveztem ezeket is SC2Replay végűre és nem nyitja meg. mi a kurva isten