d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1131713181319132013212724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 12:00pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2012 19:58)
miért nem tudok replayt nézni, nem jelenik meg a mappában ahova bemásolom :(


szar helyre másolod
a dokumentumokban van külön az sc2 mappából a replay mappa
egyébként meg nyomd ki sc2-t és indítsd el a replayt a replay ikonjáról.

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 20 2012 12:00pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2012 12:01pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 07:00pm)
szar helyre másolod
a dokumentumokban van külön az sc2 mappából a replay mappa
egyébként meg nyomd ki sc2-t és indítsd el a replayt a replay ikonjáról.


oda másolom és mégsem jelenik meg :\
úgy meg nem indítja el valamiért ahogy mondod a kurva anyját régen még jó volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2012 12:03pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2012 07:01pm)
oda másolom és mégsem jelenik meg :\
úgy meg nem indítja el valamiért ahogy mondod a kurva anyját régen még jó volt


ilyen buzi .rep formátumban van, teamliquidről szedtem le, a többi meg SC2Replay. most átneveztem ezeket is SC2Replay végűre és nem nyitja meg. mi a kurva isten
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2012 12:06pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 20 2012 07:03pm)
ilyen buzi .rep formátumban van, teamliquidről szedtem le, a többi meg SC2Replay. most átneveztem ezeket is SC2Replay végűre és nem nyitja meg. mi a kurva isten


sc1es replayek vannak teamliquiden vagy miafasz. jónagy szar oldal
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 12:09pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 Jul 2012 20:06)
sc1es replayek vannak teamliquiden vagy miafasz. jónagy szar oldal


minek nézel arról a trágyadombról bármit is
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 20 2012 12:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 20 2012 07:09pm)
minek nézel arról a trágyadombról bármit is


>teamliquid
>tragyadomb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 20 2012 12:29pm
Quote (Taszilo.^ @ 20 Jul 2012 20:27)
>teamliquid
>tragyadomb


foleg a forumokra gondolok
cp szintu emberek jarnak oda eszt osztani
gg
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 20 2012 12:34pm
Quote (Taszilo.^ @ Jul 20 2012 07:27pm)
>teamliquid
>tragyadomb


>sc1es replayek vannak csak
>nem tragyadomb
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2012 04:11pm
baze hero 60 supply hatranyban huzza
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131713181319132013212724Next
Add Reply New Topic New Poll